Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

ČERNÁ A DŘEVO KOUPELNĚ SLUŠÍ


ČERNÁ A DŘEVO KOUPELNĚ SLUŠÍ

Stylová kolekce Black do koupelny a na toaletu je kombinací černého plastu a částí v imitaci dřeva, který se lehce udržuje. Je ideální do vlhkých prostor. Mezi novinkami najdete: 

  • Dávkovač mýdla v moderním provedení doladí design nejedné koupelny nebo kuchyňského dřezu. Lze jej totiž díky kombinaci černé barvy a horního lemu v imitaci dřeva použít jak na tekuté mýdlo, tak i na saponát při ručním umývání nádobí.
  • Chaotickému povalování kartáčků a zubní pasty na umyvadle je konec. Kelímek v moderním provedení lze díky kombinaci černé barvy a horního lemu v imitaci dřeva použít jak na kartáčky a tubu s pastou, tak i na uložení štětců pro nanášení pudru, tužek na obočí apod. 
  • WC souprava s uzavíratelnou nádobou a štětkou spojuje nároky po praktickém využití. Je z hygienických i estických důvodů uzavřena víčkem, které je součástí štětky s rukojetí.
  • Stylový odpadkový koš v černé barvě se hodí do každé domácnosti. Své využití najde v jídelně, studentském pokoji nebo v kanceláři. Především ale vynikne v koupelně, kde se v kombinaci s ostatními kousky z kolekce BLACK stane zajímavým prvkem. 
OxyShop icon Používáme oXyShop