Image title
Image title
Image title
Image title
Image title
Image title

Newsletter
Image title

Image titleNEREZOVÉ TŘÍVRSTVÉ NÁDOBÍ

Prvotřídní 3vrstvé nádobí, jehož vrstvy jsou tvořeny vnějším silnostěnným nerezovým korpusem 18/10, střední hliníkovou vrstvou a vnitřní vrstvou nerezovou 18/10. Uvnitř stupnice objemu. Vynikající tepelná vodivost, okamžité zahřátí nádob na vysokou teplotu, takže zachováte přirozené chutě pokrmů, neztratíte minerály a vitamíny. Možnost vaření na všech spotřebičích včetně indukce a trouby, lze mýt v myčce. Vyberte si buď 6 dílnou sadu nebo jednotlivé kastroly, rendlík či pánev s poklicí.


Image titleKOŘENKY CLIP VE STOJANU

Sada kořenek/dóz s pevným uzavíráním na patent v dřevěném stojanu bezpečně a přehledně uloží koření. Materiál: sklo, kovový patent, silikonové těsnění, dřevo.


Image titleDIGITÁLNÍ VÁHY S DEKOREM

Váhy kuchyňské digitální s LCD displejem, s možností vážení v různých jednotkách. Váživost 10, 15 a 20 kg, minimální měrná hodnota 1 g, automatické vypnutí, možnost vynulování TARE. Materiál: sklo, plast. S dekorem. Snadná údržba. Indikátor slabé baterie a přetížení.


Image titlePLECH SE ZKOSENOU STRANOU

Plech s nepřilnavým povrchem využijete na přípravu cukroví a dalších moučníků... Zkosená strana umožní rychlé sesypání cukroví z plechu.


Image titleKAPSÁŘE

Kapsář můžete využít pro uložení věcí v koupelně, ale stejně dobře pomůže uspořádat drobné prádlo ve skříni nebo šatně. Jeden má 4 hluboké kapsy dělené napůl, druhý z jedné strany 5 hlubokých kapes, z druhé strany 4 mělčí. Zavěsíte jej pomocí dvou háčků nebo za středové ucho. Materiál: polypropylen, kov..


Image title TERMOFORY

Termofor ve vaku - skvělý na zahřátí studené postele i při nahřívání bolavých zad, nahřeje ztuhlé svaly, pomůže při bolestech břicha. Vak je snímatelný, možnost snadného praní na 30 °C. Klasický gumový termofor je opatřený výlevkou se šroubovým uzávěrem. Snadné použití, pouze nalijete dovnitř teplou vodu - max. 40 °C. Tři nové druhy termoforů.


Načítání
Načítání