Image title
Image title
Image title
Image title
Image title

Image titleProstírejte s elegancí

Příbory nejsou věcí, které bychom kupovali každý den. Přitom je ale dennodenně používáme. Váš zážitek ze stolování bude dokonalý díky nerezovým příborům švýcarské kvality, které vynikají svou jednoduchostí a elegancí. Jsou odolné proti poškrábání a působení kyselin, neovlivňují chuť jídla a slibují velmi snadnou údržbu - lze je mýt v myčce. Sada 36 ks obsahuje krom klasických tvarů také mocca lžičky a desertní vidličky.


Image titleSklenice SANDRA – české křišťálové sklo

Skleničky SANDRA budou ozdobou každé slavnostní tabule a také poslouží jako vhodný doplněk neformálních setkání. Ve správné sklenici Váš oblíbený nápoj bude chutnat mnohem lépe. Sklenička vyniká svým klasickým a zároveň ojedinělým tvarem připomínajícím lehce rozevřený tulipán – tělo kalíšku je baňaté a směrem k hrdlu se uzavírá, aby dokonale kumulovalo aromatické látky nápoje. Takové skleničky se doporučuje používat k servírování konzervativnějších nápojů s velmi jemnou chutí. Skleničky jsou v dárkovém balení po 6 kusech. Po oslavách oceníte možnost mýt je v myčce na nádobí.


Image titleNevařte černobíle, vařte kreativně

Vysoce kvalitní pánve Tefal Chef jsou ideálním pomocníkem do kuchyně. Kvalitní vnitřní nepřilnavý povrch Titanium Pro je obohacen titanem a tvrdou minerální bází. Vyniká zesílenou vrchní vrstvou, dlouhodobou odolností a vysokou nepřilnavostí. Silné dno Induction s diskem z nerezové oceli zajišťuje efektivní a rovnoměrný rozvod tepla po celé spodní ploše nádoby a je také odolné proti deformacím. Nádoby jsou vybaveny indikátorem teploty Thermo-Spot. Ten signalizuje okamžik, kdy pánev dosáhne správné teploty a vy tak můžete začít s přípravou pokrmu. Nedojde tak k nadměrnému rozehřátí dna a výsledky přípravy jídla budou doslova vynikající. Nádobí Tefal je zdravotně naprosto nezávadné a šetrné k životnímu prostředí. Neobsahuje olovo, kadmium ani kyselinu PFOA, která je pro výrobu kuchyňského nádobí hojně využívaná i přesto, že je velmi nebezpečná jak pro člověka, tak i pro životní prostředí.


Načítání
Načítání