Image title
Image title
Image title
Image title
Image title
Image title

Newsletter
Image title


Image title SADA NEREZOVÝCH PŘÍBORŮ MONDO 24 KS

Balení ve stříbrné krabici dělá z těchto kvalitních nerezových příborů skvělý dárek ke svatbě, k Vánocům nebo k dalším příležitostem. Jsou hladké, jednoduché, bez dekoru. Klasická sada 24 ks. Švýcarská kvalita a preciznost provedení.


Image titleFORMA NA TRDELNÍK

Máte rádi trdelník a chcete si na něm pochutnat doma? Forma na jeho přípravu vám značně ulehčí práci. Sada 2 ks. Pomůže vám připravit, nechat vykynout a upéct krásné a voňavé trdelníky. Příchuť si můžete vybrat podle chuti. Přibalíme vám pár receptů.


Image titleKRÁJEČ NA HRANOLKY

Kráječ hranolek ze zeleniny vám pomůže udělat klasické bramborové hranolky ke smažení, ale stejně dobře udělá hranolky z batátů, cukety nebo povařené červené řepy. Práce s ním je velmi jednoduchá – vložíte brambor či jinou zeleninu, pomocí páky protlačíte skrz mřížku a je hotovo.


Image titleNYLONOVÉ NÁČINÍ

Vyberte si z nabídky náčiní, které vám bude vyhovovat a které nejčastěji používáte. A nebo si pořiďte celou sadu, určitě se bude hodit. Náčiní je vyrobeno z nerezu a nylonu - ten je odolný až do teploty 210 °C. Nepoškodí nepřilnavé povrchy pánví ani jiných nádob. Můžete je zavěsit a mít je tak stále po ruce.


Image titleMLÝNEK NA OBILÍ

Mechanický ruční strojek - vločkovač pro přípravu čerstvých cereálních vloček z pšenice, ječmene, ovsa, žita, špaldové pšenice, lněných i chia semínek a ostatních obilovin je ideální pro zdravou stravu i speciální diety. Rozdrcená semínka jsou lépe stravitelná a tělo využije více prospěšných látek, než pokud byste je konzumovali celé. Mlýnek si poradí také s kořením – nadrtí badyán, kmín, jalovec. Kovová šroubovací svorka uchytí mlýnek ke kuchyňské desce. Namletá semínka přidáváme do pomazánek, jogurtů, polévky, pečiva apod.
Načítání
Načítání