Image title Image title Image title
Newsletter


Novinky

říjen 2019Image titleVÝROBNÍK SYCENÝCH NÁPOJŮ DRINKMATE

Výrobník sycených nápojů DRINKMATE je unikátní výrobek, který vám vyrobí nejen osvěžující sodu, ale sytit s ním můžete také ochucené nápoje – džusy, šťávy, vína… Budete tak připraveni na každou oslavu nebo posezení s přáteli. Díky modernímu designu bude také skvělým doplňkem vaší domácnosti. Vytvoříte velmi snadno a rychle luxusní ovocné, zeleninové i bylinkové limonády, vinné střiky a šumivá vína, long drinky…


Image titleTERMOLÁHEV

Termofor ve vaku - skvělý na zahřátí studené postele i při nahřívání bolavých zad, nahřeje ztuhlé svaly, pomůže při bolestech břicha. Dekor srdíčka z flitrů je oboustranný a mění barvu.


Image titlePORCELÁN NA KÁVU I ČAJ

Vyberte si porcelánové hrnečky nebo čajovou soupravu v kombinaci červené a bílé.


Image titleSMALTOVANÉ NÁDOBÍ

Sestavte si sadu smaltovaného nádobí s příjemným novým dekorem malých puntíků. Bude se vám v něm dobře vařit a navíc bude skvělou dekorací ve vaší kuchyni. Výběr je široký. Připravujeme také kuchyňský textil v tomto dekoru.


Image titleSMALTOVANÉ NÁDOBÍ

Nový dekor louky na smaltovaném nádobí je velmi jemný, stejně jako barva podkladu. Můžete si vybavit kuchyň v jedné barvě nebo je obě kombinovat. Bude se vám v něm dobře vařit a navíc krásně doplní interiér vaší kuchyně, chalupy…


Image titlePORCELÁNOVÁ SADA A TÁCEK

Nový dekor autíček potěší určitě nejen kluky. Připravujeme stejný dekor také na termoplechovku a prostírání. Můžete se těšit.


Image titleBAVLNĚNÁ TAŠKA A SÁČEK

Podpořme společně ekonomické programy. Nahraďme jednorázové obaly těmi opakovaně použitelnými. Skvělým řešením jsou bavlněné sáčky a tašky. Už nebudete muset použít ani jeden zbytečný jednorázový mikrotenový nebo papírový sáček či tašku. Jsou vhodné na nákup i uchování pečiva, ovoce a zeleniny, pro nákupy v bezobalových obchodech.


Image titleSKLENĚNÉ VÁZY CRYSTALEX

Kvalitní vázy z křišťálového skla od českého výrobce ve dvou tvarech.


Image titleLOUSKÁČEK NA OŘECHY

Elegantní, velmi pevný a odolný louskáček z řady LUXY si poradí s různými druhy i velikostmi ořechů.


Image titlePLECHOVÉ DÓZY S VÍKEM

V plechových dózách s dekorem můžete darovat domácí cukroví, sušenky nebo jiné laskominy.


Image titleNEREZOVÉ VYKRAJOVAČKY

Doplnili jsme další nové tvary vykrajovaček na cukroví, na perníky. Vyzkoušejte je.


Image titleČAJNÍK 3,5 l

Luxusní čajníky s odklápěcí píšťalkou jsou vyrobeny z kvalitního nerezu v moderním designu. Skvěle se uplatní jak v klasické, tak moderní kuchyni.


Image titleRAZÍTKO A FORMA NA SUŠENKY – 4 tvary

Razítko a 4 varianty různých dekorů – silikonových snímatelných nástavců na dřevěný základ. Velmi rychle a snadno vytvoříte ornament na formičkou vykrojeném kolečku z těsta. Po upečení vypadají skvěle a potěší nejen děti.


Image titleForma na košíčky 6 ks

Pomocí těchto kovových forem vytvoříte košíčky z různých druhů těsta a připravíte z nich slané i sladké zákusky. Mají nepřilnavý povrch.


Image titleMISKA NA KLÍČENÍ

Miska s víčkem a sítkem je ideální pro pohodlné klíčení semen luštěnin, obilovin, bylin i zeleniny – fazole, hrách, pohanka, čočka, sója… Při procesu klíčení se v semínku aktivují enzymy a až několikanásobně v nich vzroste obsah vitaminů, zejména B a C. Škroby se přeměňují na cukry, bílkoviny se štěpí na aminokyseliny a tuky na mastné kyseliny. Klíčky také obsahují velké množství železa a hořčíku. Rostlinné klíčky konzumujte nejlépe syrové, tak aby se nezničily cenné živiny, které jsou v nich obsažené. Klíčky můžete posypat namazaný chléb či je zamíchat do salátu. Pokud chcete použít klíčky v teplé kuchyni, přidávejte je až po dokončení pokrmu. Výborně se hodí například do rizota, polévek a rozemleté do různých pomazánek.


Image titleLOPATKA NA DORT

Usnadní servírování dortů i zákusků. Mají tvar přizpůsobený pohodlné manipulaci.


Image titleTŘPYTIVÉ PROSTÁNÍ

Vyberte si z několika lesklých a třpytivých barev. Váš stůl dostane glanc a lesk.


Image titleSMETÁK XXL - ROHOVÝ TELESKOPICKÝ

Rohový smeták XXL Vám umožňuje úklid pavučin a jiných nečistot ve špatně dostupných místech. Kovová teleskopická tyč je tvořená ze 3 dílů a dovoluje tak dosáhnout smetákem až do vzdálenosti 3,75 m. V horní části je kartáč, který můžete libovolně natáčet pomocí nastavitelného šroubu. Díky tvarování kartáče se dostanete i do rohů a hůře dostupných míst.


Image titleSADA ODPADKOVÝCH KOŠŮ

Můžete používat jednotlivé koše nebo jako soupravu košů na tříděný odpad. Možnost stohování. Využijete v kuchyni, ale i v garáži či v dílně. Barevně odlišené západky na víku. Sada 3 nebo 4 košů.


Image titleODPADKOVÝ KOŠ S PEDÁLEM

Odpadkový koš moderního designu s pedálovým otvíráním, vyjímatelným plastovým košem a uchem pro snadné přenášení. Válcový tvar. Dvě velikosti.


Image titleOMYVATELNÝ LEPICÍ KARTÁČ TELESKOPICKÝ

Kartáč - váleček lepicí na různé povrchy odstraní chloupky, prach a jiné drobné nečistoty z čalounění, ze sedačky, z nábytku, podlahy… a to velmi rychle a efektivně. Teleskopická tyč, možnost zavěšení, je omyvatelný – opakované použití.


Image titleSTUPNÍEK – 2 patra

Stupínek/stoličku využijete především v koupelně, aby děti dosáhly při hygieně u umývadla, v kuchyni, na toaletě, v pokoji.... Dosáhnete s jeho pomocí, kam potřebujete.


Načítání
Načítání