Image title Image title Image title Image title Image title
Newsletter


Novinky

říjen 2019Image titleVÝROBNÍK SYCENÝCH NÁPOJŮ DRINKMATE

Výrobník sycených nápojů DRINKMATE je unikátní výrobek, který vám vyrobí nejen osvěžující sodu, ale sytit s ním můžete také ochucené nápoje – džusy, šťávy, vína… Budete tak připraveni na každou oslavu nebo posezení s přáteli. Díky modernímu designu bude také skvělým doplňkem vaší domácnosti. Vytvoříte velmi snadno a rychle luxusní ovocné, zeleninové i bylinkové limonády, vinné střiky a šumivá vína, long drinky…


Image titleTERMOLÁHEV

Termofor ve vaku - skvělý na zahřátí studené postele i při nahřívání bolavých zad, nahřeje ztuhlé svaly, pomůže při bolestech břicha. Dekor srdíčka z flitrů je oboustranný a mění barvu.


Image titlePORCELÁN NA KÁVU I ČAJ

Vyberte si porcelánové hrnečky nebo čajovou soupravu v kombinaci červené a bílé.


Image titleSMALTOVANÉ NÁDOBÍ

Sestavte si sadu smaltovaného nádobí s příjemným novým dekorem malých puntíků. Bude se vám v něm dobře vařit a navíc bude skvělou dekorací ve vaší kuchyni. Výběr je široký. Připravujeme také kuchyňský textil v tomto dekoru.


Image titleSMALTOVANÉ NÁDOBÍ

Nový dekor louky na smaltovaném nádobí je velmi jemný, stejně jako barva podkladu. Můžete si vybavit kuchyň v jedné barvě nebo je obě kombinovat. Bude se vám v něm dobře vařit a navíc krásně doplní interiér vaší kuchyně, chalupy…


Image titlePORCELÁNOVÁ SADA A TÁCEK

Nový dekor autíček potěší určitě nejen kluky. Připravujeme stejný dekor také na termoplechovku a prostírání. Můžete se těšit.


Image titleBAVLNĚNÁ TAŠKA A SÁČEK

Podpořme společně ekonomické programy. Nahraďme jednorázové obaly těmi opakovaně použitelnými. Skvělým řešením jsou bavlněné sáčky a tašky. Už nebudete muset použít ani jeden zbytečný jednorázový mikrotenový nebo papírový sáček či tašku. Jsou vhodné na nákup i uchování pečiva, ovoce a zeleniny, pro nákupy v bezobalových obchodech.


Image titleSKLENĚNÉ VÁZY CRYSTALEX

Kvalitní vázy z křišťálového skla od českého výrobce ve dvou tvarech.


Image titleLOUSKÁČEK NA OŘECHY

Elegantní, velmi pevný a odolný louskáček z řady LUXY si poradí s různými druhy i velikostmi ořechů.


Image titlePLECHOVÉ DÓZY S VÍKEM

V plechových dózách s dekorem můžete darovat domácí cukroví, sušenky nebo jiné laskominy.


Image titleNEREZOVÉ VYKRAJOVAČKY

Doplnili jsme další nové tvary vykrajovaček na cukroví, na perníky. Vyzkoušejte je.


Načítání
Načítání