CZ
Image title Image title Image title Image title
Newsletter


Novinky

říjen 2019Image titleVÝROBNÍK SYCENÝCH NÁPOJŮ DRINKMATE

Výrobník sycených nápojů DRINKMATE je unikátní výrobek, který vám vyrobí nejen osvěžující sodu, ale sytit s ním můžete také ochucené nápoje – džusy, šťávy, vína… Budete tak připraveni na každou oslavu nebo posezení s přáteli. Díky modernímu designu bude také skvělým doplňkem vaší domácnosti. Vytvoříte velmi snadno a rychle luxusní ovocné, zeleninové i bylinkové limonády, vinné střiky a šumivá vína, long drinky…


Image titleTERMOLÁHEV

Termofor ve vaku - skvělý na zahřátí studené postele i při nahřívání bolavých zad, nahřeje ztuhlé svaly, pomůže při bolestech břicha. Dekor srdíčka z flitrů je oboustranný a mění barvu.


Image titlePORCELÁN NA KÁVU I ČAJ

Vyberte si porcelánové hrnečky nebo čajovou soupravu v kombinaci červené a bílé.


Image titleSMALTOVANÉ NÁDOBÍ

Sestavte si sadu smaltovaného nádobí s příjemným novým dekorem malých puntíků. Bude se vám v něm dobře vařit a navíc bude skvělou dekorací ve vaší kuchyni. Výběr je široký. Připravujeme také kuchyňský textil v tomto dekoru.


Image titleSMALTOVANÉ NÁDOBÍ

Nový dekor louky na smaltovaném nádobí je velmi jemný, stejně jako barva podkladu. Můžete si vybavit kuchyň v jedné barvě nebo je obě kombinovat. Bude se vám v něm dobře vařit a navíc krásně doplní interiér vaší kuchyně, chalupy…


Image titlePORCELÁNOVÁ SADA A TÁCEK

Nový dekor autíček potěší určitě nejen kluky. Připravujeme stejný dekor také na termoplechovku a prostírání. Můžete se těšit.


Image titleBAVLNĚNÁ TAŠKA A SÁČEK

Podpořme společně ekonomické programy. Nahraďme jednorázové obaly těmi opakovaně použitelnými. Skvělým řešením jsou bavlněné sáčky a tašky. Už nebudete muset použít ani jeden zbytečný jednorázový mikrotenový nebo papírový sáček či tašku. Jsou vhodné na nákup i uchování pečiva, ovoce a zeleniny, pro nákupy v bezobalových obchodech.


Image titleSKLENĚNÉ VÁZY CRYSTALEX

Kvalitní vázy z křišťálového skla od českého výrobce ve dvou tvarech.


Image titleLOUSKÁČEK NA OŘECHY

Elegantní, velmi pevný a odolný louskáček z řady LUXY si poradí s různými druhy i velikostmi ořechů.


Image titlePLECHOVÉ DÓZY S VÍKEM

V plechových dózách s dekorem můžete darovat domácí cukroví, sušenky nebo jiné laskominy.


Image titleNEREZOVÉ VYKRAJOVAČKY

Doplnili jsme další nové tvary vykrajovaček na cukroví, na perníky. Vyzkoušejte je.


Image titleČAJNÍK 3,5 l

Luxusní čajníky s odklápěcí píšťalkou jsou vyrobeny z kvalitního nerezu v moderním designu. Skvěle se uplatní jak v klasické, tak moderní kuchyni.


Image titleRAZÍTKO A FORMA NA SUŠENKY – 4 tvary

Razítko a 4 varianty různých dekorů – silikonových snímatelných nástavců na dřevěný základ. Velmi rychle a snadno vytvoříte ornament na formičkou vykrojeném kolečku z těsta. Po upečení vypadají skvěle a potěší nejen děti.


Image titleForma na košíčky 6 ks

Pomocí těchto kovových forem vytvoříte košíčky z různých druhů těsta a připravíte z nich slané i sladké zákusky. Mají nepřilnavý povrch.


Image titleMISKA NA KLÍČENÍ

Miska s víčkem a sítkem je ideální pro pohodlné klíčení semen luštěnin, obilovin, bylin i zeleniny – fazole, hrách, pohanka, čočka, sója… Při procesu klíčení se v semínku aktivují enzymy a až několikanásobně v nich vzroste obsah vitaminů, zejména B a C. Škroby se přeměňují na cukry, bílkoviny se štěpí na aminokyseliny a tuky na mastné kyseliny. Klíčky také obsahují velké množství železa a hořčíku. Rostlinné klíčky konzumujte nejlépe syrové, tak aby se nezničily cenné živiny, které jsou v nich obsažené. Klíčky můžete posypat namazaný chléb či je zamíchat do salátu. Pokud chcete použít klíčky v teplé kuchyni, přidávejte je až po dokončení pokrmu. Výborně se hodí například do rizota, polévek a rozemleté do různých pomazánek.


Image titleLOPATKA NA DORT

Usnadní servírování dortů i zákusků. Mají tvar přizpůsobený pohodlné manipulaci.


Image titleTŘPYTIVÉ PROSTÁNÍ

Vyberte si z několika lesklých a třpytivých barev. Váš stůl dostane glanc a lesk.


Image titleSMETÁK XXL - ROHOVÝ TELESKOPICKÝ

Rohový smeták XXL Vám umožňuje úklid pavučin a jiných nečistot ve špatně dostupných místech. Kovová teleskopická tyč je tvořená ze 3 dílů a dovoluje tak dosáhnout smetákem až do vzdálenosti 3,75 m. V horní části je kartáč, který můžete libovolně natáčet pomocí nastavitelného šroubu. Díky tvarování kartáče se dostanete i do rohů a hůře dostupných míst.


Image titleSADA ODPADKOVÝCH KOŠŮ

Můžete používat jednotlivé koše nebo jako soupravu košů na tříděný odpad. Možnost stohování. Využijete v kuchyni, ale i v garáži či v dílně. Barevně odlišené západky na víku. Sada 3 nebo 4 košů.


Image titleODPADKOVÝ KOŠ S PEDÁLEM

Odpadkový koš moderního designu s pedálovým otvíráním, vyjímatelným plastovým košem a uchem pro snadné přenášení. Válcový tvar. Dvě velikosti.


Image titleOMYVATELNÝ LEPICÍ KARTÁČ TELESKOPICKÝ

Kartáč - váleček lepicí na různé povrchy odstraní chloupky, prach a jiné drobné nečistoty z čalounění, ze sedačky, z nábytku, podlahy… a to velmi rychle a efektivně. Teleskopická tyč, možnost zavěšení, je omyvatelný – opakované použití.


Image titleSTUPNÍEK – 2 patra

Stupínek/stoličku využijete především v koupelně, aby děti dosáhly při hygieně u umývadla, v kuchyni, na toaletě, v pokoji.... Dosáhnete s jeho pomocí, kam potřebujete.


Načítání
Načítání