Image title Image title Image title
Newsletter
Image title

Image titleSMALTOVANÉ NÁDOBÍ SE SKLENĚNOU POKLICÍ

Smaltové nádobí je zdravé a hygienické: smalt chrání potraviny proti pronikání škodlivých kovových iontů a na hladkém povrchu se nemnoží bakterie. Je krásné: kombinaci barev a obrázků jsou skoro nekonečné. Je praktické: snadno se čistí, je odolné proti mechanickému poškození. Je vhodné na všechny typy spotřebičů včetně indukce, ne do trouby. Vyberte si z nabídky hrnců, kastrolu, rendlíku a čajníku podle svých potřeb.


Image titlePEKÁČE S VÍKEM SMALT

Také smaltované pekáče najdou široké uplatnění ve vaší kuchyni. Využít můžete oba jeho díly a nebo jeden z nich použít jako víko. Vyberte si ze 4 velikostí tu, která bude vyhovovat právě vám.


Image titleDRÁTĚNÉ KOŠÍKY, STOJANY A PŘÍBORNÍK

Neobvyklý vhled těchto doplňků se bude hodit jak do klasických, stylových, tak i moderních interiérů kuchyní a jídelen. Jedná se o drát s povrchovou úpravou v hnědé barvě. Uložíte do něj ovoce, pečivo, ubrousky, příbory…


Image titleBAREVNÝ HRNEK A MISKA SE SRDCEM

Snídaně ve dvou nebo svačina pro vaše blízké bude vypadat náramně v keramickém hrnečku a misce se srdíčkem. Vybrat si můžete ze tří příjemných pastelových barev nebo můžete tyto barvy libovolně kombinovat.


Image titleNOŽE CERMASTER

Nůž kuchyňský keramický s tvarovaným držadlem. Keramická čepel je extrémně ostrá, nelepí, neničí vitamíny. Nože jsou hygienické, nepohlcují pachy, brání rozmnožování bakterií. Materiál: netříštivý oxid zirkonia, plast.


Image titlePLECHOVÉ KULATÉ DÓZY + TÁCKY

Plechové dózy s víčkem využijete na uložení sušenek, perníčků, bonbónu nebo jiných dobrot. Na výběr máte ze tří velikostí a dvou dekorů – se srdíčky a vánoční. Oba dekory jsme využili také na servírovací tácky, takže můžete doplnit sadu.


Image titleLÁHEV S KOHOUTKEM NA STOJANU

Další z řady „nápojáků“ na ovocné nebo bylinkové nápoje. Tentokrát v kombinaci skla a dřeva. Hodí se vám do interiéru kuchyně nebo jídelny právě tento? Vejde se do něj 4,2 litru nápoje.


Načítání
Načítání