Image title
Image title
Image title
Image title
Image title
Image title

Newsletter
Image title

Image titleMOP SE ŽDÍMAČEM

Mop se ždímačem je velmi praktický pomocník určený pro stírání podlah. Značně Vám usnadní úklid Vaší domácnosti. Umožní Vám mytí podlah bez kontaktu rukou se špinavou vodou, bez ohýbání zad. Díky pohyblivému kloubu snadno uklidíte i pod nábytkem, v rozích místností, na schodech. Oceníte univerzálnost mopu - je určen pro všechny typy podlah (parkety, lamino, dřevo, linoleum, dlažba) a nabídne záběr až 33 centimetrů. Set obsahuje dvoukomorové hranaté vědro s odnímatelným nástavcem na praní i ždímání mopu. Praktické výpustě s uzávěrem usnadní manipulaci při vylévání vody.


Image titleJÍDELNÍ SADY - 18 DÍLŮ

Sady talířů v dárkovém balení oceníte nejen teď před Vánoci, kdy věnujete krásný dárek, který se vám navíc bude skvěle balit. Vybrat si můžete kulatý nebo hranatý tvar.


Image title TERMOHRNKY

Termopoháry udrží Váš nápoj dlouho teplý nebo naopak chladný. Jsou praktické pro řidiče na cesty, ale i na běžné pití kávy nebo čaje v kanceláři, doma, na zahradě. Plastové víčko na závit, uzavíratelný otvor pro pití. Na výběr máte buď celoplastový s barevným dekorem a nebo luxusnější nerezový ve třech variantách.


Image titleNEREZOVÉ TERMOKONVICE

Termokonvice udrží nápoj dlouho teplý nebo naopak chladný. Využijete ji doma i na cestách. Tvar konvice Vám nabízí možnost využít termosku také při stolování. Velmi snadná a pohodlná manipulace.


Image titleDĚTSKÉ PORCELÁNOVÉ NÁDOBÍ

Porcelánové sady talířů a hrnečku s barevnými dětskými obrázky potěší malé strávníky. Nabízíme dekor s rytířem, růžovým slonem nebo zvířátky. Sady jsou velmi pěkně zabaleny v krabici s obrázky. Talířky a hrneček lze zakoupit také jednotlivě.


Image titleSKLENICE STRAW - VÁNOČNÍ MOTIV

Připravte hostům v čase Vánoc stylový nápoj - horkou čokoládu, punč, svařáček nebo ovocný čaj do stylových sklenic s brčkem a víčkem. Víčko je se třemi různými vánočními dekory. Hosté budou mile překvapeni. Ranní kakao pro vaše děti je určitě v těchto sklenicích nadchne.


Image titlePROSTÍRÁNÍ S KOŘENÍM

Krásné prostírání s kořením ve výrazných barvách ozdobí vaši kuchyni nebo jídelnu a spolehlivě ochrání stůl od ušpinění nebo poškrábání. Výběr je ze čtyř dekorů. Může být i pěkným dárkem!


Image titleROZPRAŠOVAČ NA OLEJ/OCET

Rozprašovač na olej nebo ocet Vám pomůže při přípravě salátů, masa, zeleninových jídel i jiných pokrmů, které tak olejem postříkáte jen mírně a rovnoměrně. Olej můžete i dávkovat běžným naléváním – pootočením víčka uvolníte výlevku.


Image titleKERAMIKA SE SRDÍČKEM

Z keramiky se srdíčkem si můžete sestavit celou svačinovou sadu a vybrat si oblíbené barvy. Výběr je velmi široký, barvy se k sobě krásně hodí, můžete je pak navzájem kombinovat. Užijete si je při snídani, svačině, odpolední kávě...


Image titleLIŠTA A STOJAN NA NOŽE

Magnetická lišta na nože Vám pomůže uchytit kromě nožů i jiné kuchyňské předměty, budete je mít vždy po ruce. Stojan na nože s plastovými štětinami, které brání poškrábání vložených nožů uloží také nůžky, škrabky, vařečky, otvíráky.... Vyrobeny jsou ze dřeva a doplní moderní i klasické kuchyně.


Načítání
Načítání