Image title
Image title
Image title
Image title
Image title

Newsletter
Image title

Image titleBOTNÍK 3 PATRA

Velmi praktický a dobře vypadající botník uspořádá obuv na chodbě u dveří i v šatně.


Image titleTERMOŠEJKR 0,9 L

Termošejkr s dekorem udrží až 12 hodin teplou a 8 hodin studenou vodu. Umožní dokonalé rozmíchání ovocných i mléčných koktejlů, osvěžujících nápojů, salátových dresinků, přípravu husté pěny do kávy i doplňků stravy pro sportovce. Čím více je naplněný, tím lépe plní svou funkci. Maximum plnění je však 90 %. Před plněním nalijte do termošejkru horkou vodu pro teplé nápoje a studenou vodu pro studené nápoje. Nádoba tak přijme teplo nebo se naopak ochladí. Po cca 5ti minutách tuto vodu vylijte a naplňte termošejkr nápojem. Víčko na závit s výlevkou a se silikonovým těsněním. Praktická vnitřní mřížka důkladně rozmíchá každý nápoj.


Image titleTELESKOPICKÁ PRACHOVKA

Prachovka odstraní velmi snadno, rychle a bez víření prach na nábytku, svítidlech, televizích, žaluziích, parapetech, rámech... Je antistatická - perfektně přitahuje prach a drží ho jako magnet. Materiál: kov, plast, polyester. Teleskopická tyč – d. 65 až 80 cm. Možnost zavěšení. Snadné čištění prachovky ve vlažné vodě obsahující prášek na praní či mycí prostředek na nádobí.


Image titlePRKÉNKO BAMBUS 46x30x5 cm

Můžete ho nechat na kuchyňské desce a mít ho vždy po ruce. Je masivní, velmi pěkně vypadá.


Image titleVĚŠÁKY NA DVEŘE

Věšáky na dveře využijete především v koupelně na odkládání ručníků, ale můžete je použit i kdekoli jinde v domácnosti – šatna, předsíň… Jeden s nastavitelnou šířkou, druhý je třípatrový.


Image titleTERMOPOHÁR 0,5 L

Pohár je praktický pro řidiče na cesty, ale i na běžné pití kávy nebo čaje v kanceláři, doma, na zahradě. Plastové víčko na závit, uzavíratelný otvor pro pití. Materiál: nerez, plast. Ve dvou barevných variantách.


Image title9 DÍLNÁ SADA NÁDOBÍ GRANDE

Sada nádobí – masivní hrnce s poklicí, pánev, pekáč a rošt s velmi kvalitním nepřilnavým povrchem PFLUON GRANIT. Můžete v něm vařit, smažit, dusit, opékat a zapékat s minimální potřebou tuku. Připravovaný pokrm se nepřipéká. Vhodné na všechny typy spotřebičů včetně indukce (kromě pekáče) i trouby (kromě pánve).


Image titleSKLÁDACÍ SUŠÁK

Kovový skládací sušák je skvělý pomocník pro každou koupelnu, balkon, terasu nebo sušící místnost. Pomocí jednoduchého přišroubování ho lze umístit do jakéhokoli prostoru a výšky. Jeho skládací rameno lze pak od stěny snadno natáhnout. Při uschnutí prádla pak velmi jednoduše shrnete sušák zpět ke stěně a tím získáte opět volný prostor. Nosnost 12 kg.


Načítání
Načítání