Image title
Image title
Image title
Image title
Image title

Newsletter
Image title

Image titleČISTIČ MVT

Rozzlobený kuchař vyčistí vaši mikrovlnnou troubu ekologicky a bez použití chemie a to během chviličky. Naplňte ji mixem vody a octa po vyznačené odměrky a on díky vzniklé páře odstraní nečistoty a mastnotu. Pak už jen stačí všechno otřít hadříkem či houbičkou. Vše se bude lesknout.


Image titlePORCELÁNOVÉ HRNEČKY S DEKOREM

Vyberte si z mnoha dekorů a tvarů právě ten váš hrneček, ze kterého si vychutnáte ranní kakao, či odpolední kávu nebo čaj. Atraktivní vzory koček, psů a sov.


Image titleHRNEČKY S NEOBVYKLÝM DEKOREM

Porcelánové hrnečky se zajímavým průhledným dekorem se skvěle hodí jako dárek. Nápoj v nich krásně vynikne a bude tak ještě lépe chutnat. Vyberte si ze tří dekorů a tvarů. Hrneček se srdíčkem je navíc opatřen pokličkou, kterou lze využít také jako podčajník na vyluhovaný sáček s čajem.


Image titleNEREZOVÝ ČAJNÍK S MĚDĚNÝM POVRCHEM

Luxusní 3 litrový čajník s píšťalkou je vyroben z kvalitního nerezu v moderním designu s povrchovou úpravou v měděném provedení. Skvěle se uplatní jak v klasické, tak moderní kuchyni. Je vhodný na všechny typy spotřebičů.


Image titleKOŘENKY VE STOJANU

Je velmi pohodlné mít koření při vaření vždy po ruce a přehledně uložené. Také dochucení jídla podle chuti každého strávníka je důležité. Nabízíme vám sady kořenek a dochucovací soupravu v různém provedení. Jaká se bude hodit vám?


Image titleZAPÉKACÍ MISKY

Dózy z žáruvzdorného borosilikátového skla s plastovým víčkem s klipy nabízí mnoho výhod jejich použití. Vzduchotěsné víčko zajišťuje delší uchování čerstvých potravin. Navíc je díky těsnění vodotěsné, takže jsou dózy ideální na přenášení potravin bez obav, že by se tekuté omáčky či polévky vylily. Borosilikátové sklo dózy je odolné vysokým teplotám, můžete v něm potraviny ohřívat, lze v něm zapékat potraviny v klasické troubě, nepřejímá barvu, chuť ani aroma z uložených potravin a ani při dlouhodobém uchování potravin neovlivňuje kvalitu potravin. Pokud zapečete potraviny v menších dózách, každý si pak může pohodlně odnést do práce svoji porci oběda. V dózách můžete připravené jídlo také uchovávat v chladničce i v mrazničce. Jsou stohovatelné. Lze je použít v MVT, v klasické troubě – bez víčka, v myčce na nádobí.


Načítání
Načítání