Image title Image title Image title Image title


Novinky

listopad 2020Image titleTLAKOVÉ HRNCE UPLINE

z kvalitní nerezové oceli se sendvičovým dnem s termoakumulačními vlastnostmi. Hrnec je vhodný na všechny typy tepelných zdrojů včetně indukce a je vhodný do myčky (bez víka). Zaručuje ekonomické vaření - krátká doba přípravy pokrmů a značná úspora energie. Tepelný zdroj vypínáme s předstihem - naakumulovaná energie předává teplo dále do nádoby. Velmi jednoduchý systém otvírání a zavírání. Hrnec je opatřen pracovním ventilem s možností nastavení intenzity upouštění páry - 3 stupně.


Image titleFORMÁ KÁVOVÁ ZRNA

vám pomůže s přípravou oblíbeného zákusku z marcipánové hmoty plněného kávovým krémem. Materiál: plast. 10 tvarů.


Image titleKRÁJEČ/STRUHADLO SHARP

zajistí velmi rychlé, pohodlné a přesné krájení ovoce a zeleniny. Je opatřen výměnnými struhadly, které umožňují plátkování, strouhání úzkých i širších hranolů zeleniny - např. oblíbených bramborových hranolků. Výměnné části jsou opatřené ostrými nerezovými břity, a navíc je možné regulovat tloušťku plátků/hranolků od 1 mm do 6 mm. Součástí vodící rukojeť, pomocí které potravinu strouháte, aniž byste se zranili.


Image titleJEDNORÁZOVÉ SÁČKY NA ČAJ, KÁVU 100 KS

vám pomohou jednoduše připravit sypaný čaj nebo kávu. Do sáčku nasypete směs, sáček vložíte do šálku a zalijete vodou. Sáček je na jednu porci kávy nebo čaje – cca 350 ml. 100 ks v balení. Materiál: netkaná textilie, provázek.


Image titlePROSTÍRÁNÍ S PŘIHRÁDKAMI NA FOTKY

Prostírání se 4 kapsami na vložení fotek velikosti až 10x15 cm. Vhodné jako dárek.


Image titleNÁDOBÍ GRANDE WOODEN

Odlévané masivní nádobí s velmi kvalitním nepřilnavým povrchem. Od klasické řady Grande se liší vylepšenou rukojetí v barvě a dekoru dřeva. Velmi pohodlná do ruky. Můžete na něm smažit, dusit, opékat s minimální potřebou tuku. Materiál: hliník s povrchovou úpravou - uvnitř je 2vrstvý nepřilnavý povrch, vně vrstva PTFE, bakelit. Možnost zavěšení.


Image titleOBALY NA KVĚTINÁČ

v moderním provedení. Hodí se do moderní i klasické domácnosti, na terasu. Můžete ho využít také přímo na vsazení bylinek – tedy jako květináč. Nebo jako dekorativní prvek a obal na uložení ořechů, cibule…

Načítání
Načítání