Image title
Image title
Image title
Image title
Image title

Newsletter


Novinky

květen 2019Image titleDOCHUCOVACÍ SOUPRAVA

Dochucovací souprava – nádoba na olej, na ocet, pepřenka, solnička a nádobka na párátka ve stojánku.


Image titlePOHLCOVAČE VLHKOSTI

Pohlcovač vlhkosti Vám pomůže zamezit vlhkosti v bytě, v domě, skladech, garážích, v autě apod. Je vhodný do prostor, které nejsou pravidelně větrány, ale také pro období, kdy se přestává topit a vlhkost se zvyšuje. Nevylučuje žádný zápach ani zvuk, nepotřebuje elektrickou energii, je malý, takže se Vám nikde nebude plést.


Image titleLÁHEV S KOHOUTKEM MAXI

Láhev s kohoutkem na vypouštění tekutiny je vhodná na různé party bowle, ovocné šťávy, limonády. Široký plnící otvor pro snadné vkládání a vybírání ovoce i pro mytí, víčko s drátěným patentovým uzávěrem.


Image titleSKLÁDACÍ DIGI VÁHA

Váha kuchyňská skládací digitální s možností vážení hmotnosti v g a oz/lb, vody nebo mléka v ml a šálcích (cup). Váživost 5 kg, možnost dovažování – funkce TARE. Napájení: 1x CR2032 baterie - je součástí. Materiál: plast/nerez. Možnost zavěšení.


Image titleKONVICE Z VARNÉHO SKLA

Konvice s odměrkou a se sítkem snadno a rychle připraví překapávanou kávu nebo sypaný čaj bez lístků či květů. Díky jemnému sítku na víčku zůstanou pevné částečky ve džbánu a vy nalijete pouze čistý nápoj. Sklo je vysoce hygienický materiál, neobsahuje olovo ani kadmium.


Image titleVÁZA Z KŘIŠŤÁLOVÉHO SKLA

Můžete si vybrat ze dvou velikostí. Jsou velmi stabilní, krásně čiré.


Image titleSADA BOXŮ S VÍČKEM – ZVÍŘÁTKA

Sada boxů na svačinu potěší svým tvarem děti. Obsahuje 4 různé velikosti boxů s víčkem. Ve třech variantách - kočka, žabka, tygřík. Materiál: kvalitní plast. Rozměry: objem 0,2 l/0,3 l/0,5 l/0,75 l.


Image titleMECHANICKÝ ZAMETAČ

Mechanický zametač s holí je určen pro běžný úklid všech typů podlah. Délka hole 97 cm. Zametač je opatřen kruhovým kartáčem a 4 bočními gumovými kartáčky. Nečistoty zůstávají v zásobníku, který stiskem při čištění vyklápíme.


Image titleTELESKOPICKÝ MOP/STĚRKA NA OKNA

Mop na okna se stěrkou – pomocník 2 v 1. Pomocí namočeného mopu okna velmi snadno a rychle umyjete a pomocí stěrky setřete/osušíte. Pak už jen lehké dočištění kolem rámů a je hotovo. Pružina zajistí přizpůsobení úhlu mopu tak, aby bylo mytí a stírání okenní tabule dokonalé. Vhodné při umývání oken, výloh, zimních zahrad, skel, zrcadel… Teleskopická tyč.


Načítání
Načítání