Image title
Image title
Image title
Image title
Image title

Newsletter
novinky květen orion

Dózy s klipemDÓZY S CLIP UZÁVĚREM

Dózy s pevným patentním uzavíráním a silikonovým těsněním uskladní nejen sypké potraviny. Ochrání je tak před vysycháním, zajistí zachování vůně i chuti. Máte je po ruce. Kovové části v barvě mědi z nich dělají skvělý doplněk kuchyně a není potřeba je schovávat do skříní.


Zásohník na voduZÁSOBNÍK S KOHOUTKEM 8,8 l

Sada láhve s kohoutkem na vypouštění tekutiny, stojanu a čtyř STRAW sklenic je vhodná na různé party bowle, ovocné šťávy, limonády. Široký plnící otvor láhve umožní snadné vkládání a vybírání ovoce i mytí, kovové víčko na závit. Sklenice s uchem jsou opatřeny víčkem na závit a brčkem. Zásobník máme v nabídce jaké samostatně bez lahví a stojanu.


mlýnek na kávuMLÝNEK 2v1

Nerezový mechanický mlýnek namele kávu do zásobníku, který je zároveň termohrnkem. Namletou kávu stačí zalít horkou vodou – buď do sítka pro kávu bez lógru a nebo přímo v hrnku pro klasickou kávu s lógrem. Při použití víčka se silikonovým těsněním vydrží nápoj dlouho teplý. Horní díl mlýnku lze použít jako zásobník např. na cukr, po sejmutí také jako pohárek na pití. Možnost nastavení hrubosti mletí.


minutkaKUCHYŇSKÉ MINUTKY

Kuchyňské minutky pohlídají čas potřebný k přípravě jídel. Vyberte si tvar, barvu, mechanickou nebo digitální.


lahev s klipemLÁHVE S VÍČKEM

Vyberte si z široké nabídky skleněných lahví s víčkem pro uskladnění i servírování domácích sirupů, šťáv, limonád. Hladké, s plastickým dekore, na závit, na clip uzávěr, s plastovým víčkem...


Image titleZÁSOBNÍK SOVA 5,2 l

Láhev s kohoutkem na vypouštění tekutiny je vhodná na různé party bowle, ovocné šťávy, limonády. Široký plnící otvor umožní snadné vkládání a vybírání ovoce i mytí. Kovové víčko na závit.nabídky.


Image titlePODNOS NA NOŽCE

Podnos na nožce s ozdobným okrajem – skvělý pro servírování bábovky, muffinů, dortů, zákusků… Můžete ho doplnit skleněným poklopem z naší nabídky.


Image titleLITINOVÁ PÁNEV

Pánev z litiny Vám pomůže při přípravě chutných pokrmů z masa, zeleniny, brambor. Pánev s hotovým pokrmem můžete umístit na jakékoli prkénko a rovnou na ní jídlo servírovat. Ozvláštníte tak běžné stolování a podávání pokrmů. Můžete připravovat pokrmy v troubě, na sporáku i na přímém ohni.


Image title PROUTĚNÝ KOŠ NA PIKNIK

Piknikový koš je vybaven 4 sklenicemi, 4 talířky, 4 noži, 4 vidličkami a 4 lžícemi. Vše uvnitř popruhy připevníte, koš uzavřete a pomocí ucha jej snadno kamkoli přenesete. Vybavit už ho zbývá jen dobrým jídlem a pitím. Tak si užijte chvíle relaxace v přírodě.


Image titleSTRAW SKLENICE

Řadu STRAW sklenic s víčkem a brčkem doplňujeme o dva další tvary. Hitem je nyní tvar lebky. Vyzkoušejte je při osvěžení na terase, na zahradě i doma.


Image titleJÍDELNÍ SADA PIKNIK

Sadu plastového nádobí využijete pro stolování při dovolené v kempu - ať už pojedete do stanu nebo karavanem. Může se vám hodit i na terase nebo na zahradě, pro piknikové posezení. Sada je připravena pro 4 člennou rodinu, ale můžete si ji doplnit o další díly.


Image titlePORCELÁNOVÉ NÁDOBÍ

Porcelán s modrým okrajem vytvoří skvělou sadu pro podávání snídaně, oběda i odpolední kávy nebo čaje. Vyberte si kousky, které se vám hodí nebo si pořiďte úplnou sestavu. V nabídce naleznete talíře, misky, hrnečky, polévkovou mísu, konvičku, cukřenku i mlékovku.

Načítání
Načítání