Image title Image title Image title Image title


Novinky

duben 2021Image titleNEREZOVÁ TERMOSKA

udrží nápoj dlouho teplý nebo naopak chladný. Ve víčku je umístěn teplotní indikátor s LED technologií – plní praktickou funkci zobrazování vnitřní teploty nápoje. Po stisknutí plochy - horní části víčka, zobrazí teplotu nápoje. Termoska je dvoustěnná s vakuovým meziprostorem. Ve 4 barvách.


Image titleSERVÍROVACÍ A KRÁJECÍ PRKÉNKO

prkénko ve velikosti XXL bude skvělý doplněk prostřeného stolu při grilování. Vše na něm naservírujete hostům doprostřed stolu. Samozřejmě ho můžete využít také při krájení a přípravě jídla. Je to pořádný kus dřeva, zespodu podpěrné nožky.


Image titleSTOJAN NA PŘÍBORY

ve tvaru soudku uskladní a zajistí jednoduché servírování příborů, ubrousků, nožů. Vypadá velmi stylově při běžném stolování doma, ale i na terase při grilování. Materiál: jedlové dřevo.


Image titlePROSTÍRÁNÍ, TÁCY, TAŠKY

Vše s dekorem inspirovaným mořem, pláží, teplem…


Image titleDIGITÁLNÍ VÁHY

Potřebujete vážit v kuchyni při vaření nebo pečení? Nebo se nebojíte, co vám o vašem těle řekne osobní váha, která vás poinformuje také o stavu tělesného tuku, vody, procentech svalů a BMI? Naše nové digitální váhy vám s tím pomohou.


Image titlePLASTOVÉ POHÁRKY

vypadají skvěle a jsou bezpečné pro použití všude tam, kdy jsou nebezpečné střepy v případě rozbití skleněných pohárů.


Image titleDOPLŇKY S DEKOREM MARINE

Vyzdobí koupelnu dekorem inspirovaným mořem. Vyzkoušejte, budete určitě spokojeni.


Image titleDŘEVĚNÉ KOLÍČKY

na uzavírání sáčků s kořením. Ty prázdné můžete využít na doplnění koření, které není v základní nabídce, na bylinky, jako stojánek na fotky nebo na výrobu různých dekorací.


Načítání
Načítání