Image title Image title Image title
Newsletter


Novinky

duben 2019

Image titleZÁSTĚRA A CHŇAPKA GRILL

Zástěra ochrání oblečení při vaření, přípravě jídla v kuchyni nebo grilování na terase. Materiál: bavlna. V pase na zavázání. Ve stejném dekoru také kuchyňská chňapka.


Image titleLÁHEV S CLIPEM

Vyberte si z lahví s clip uzávěrem a s plastickým vzorem. Materiál sklo, silikonové těsnění.


Image titleDVOUSTĚNNÉ HRNKY

Řadu dvoustěnných hrnků a sklenic z borosilikátového skla doplňujeme o hrnek na nožce a jumbo hrnek na pořádnou dávku čaje. Vyzkoušejte je.


Image titleKERAMICKÉ BAREVNÉ NÁDOBÍ

Talíře, miska a hrneček s plastickým dekorem. Ve třech barevných variantách – můžete kombinovat všechny tři barvy, vybrat si jen dvě a nebo zůstat u jedné – vše vypadá skvěle a ladí to.


Image titleDÁVKOVAČ S FILTREM

Dávkovač oleje/octa s vyjímatelným filtrem pro dochucení salátů, masa a dalších pokrmů. Do středového filtru umístíte bylinky, koření, česnek nebo další aromatická dochucovadla. Stisknutím dávkovacího tlačítka uvolníte otvor a můžete dávkovat. Víčko na závit. Protiskluzová úprava dna.


Image titlePOHÁR STRAW SE SPIRÁLOVÝM BRČKEM

Pohár s barevným dekorem s víčkem a brčkem. Assort barev a dekorů.


Image titleDÓZA S VÍČKEM FANTASY

Dóza s víčkem na uložení koření, sušených plodů, bylinek a potravin... Vyberte si ze tří velikostí.


Image titleNEREZOVÉ GRILOVACÍ PLECHY

Skvěle je využijete k přípravě masa, ryb, špízů a dalších pochutin na grilu nebo v troubě. Maso nebo špízy, kuře či ryby položíte na plech a umístíte jej na gril nebo do trouby, můžete použít i na přímý plamen. Pohodlně můžete obsah během přípravy otáčet nebo odstavit, pokud by se vám pokrm připravoval rychleji než zbytek jídla a později dát zpět na žár grilu nebo do trouby.


Image titleGRILOVACÍ NÁČINÍ

Sadu náčiní a dostatečně dlouhou mašlovačku využijete při grilování nebo opékání. Sada je uložena v kufříkovém pouzdře s uchem a obsahuje: obracečku, vidličku, mašlovačku, kleště a 4 jehly na špízy.


Image titleNEREZOVÉ PŘÍBORY S OBRÁZKEM

Dětský příbor s barevným dekorem žirafy. Obsahuje 3 ks - lžíci, vidličku a nůž. Materiál: kvalitní nerez. Tvar přizpůsobený dětem. Samostatně také lžička.


Image titleTERMOBRAŠNY

Termobrašna udrží vaše jídlo a nápoje déle v požadované teplotě - chlazené nápoje, saláty, dezerty zůstanou déle osvěžující, teplé jídlo nevychladne. Zajistí Vám komfort stravování na cestách. Termoizolační vložka zajišťuje funkčnost termobrašny. Výborně se dovnitř vejde několik plastových dóz, které vyskládáte na sebe.


Image titleZDRAVÁ LÁHEV S FILTREM I BEZ

Láhev s pítkem, některé s filtrem na ovoce a bylinky, víčkem a uchem na zavěšení. Vhodná do školy, na výlet, na sport, na studené i teplé nápoje… Do filtru můžete vložit citrusové ovoce, mátu, meduňku, okurek… Nápoj bude ochucený, osvěžující, ale pít budete čisté nápoje bez dužiny, lístků… TRITAN - vysoce odolný vůči nárazům, obdivuhodná je jeho průhlednost a čistota materiálu, lehkost, nepřejímá žádné chutě ani vůně, vydrží nízké i vysoké teploty, může se mýt v myčce na nádobí tedy je snadná údržba, a především neobsahuje žádné zdraví škodlivé látky, odpovídá požadavkům na ochranu životního prostředí a FDA (Úřad pro kontrolu potravin a léčiv).


Načítání
Načítání