Image title
Image title
Image title
Image title
Image title

Newsletter


Novinky

duben 2019

Image titleNEREZOVÉ GRILOVACÍ PLECHY

Skvěle je využijete k přípravě masa, ryb, špízů a dalších pochutin na grilu nebo v troubě. Maso nebo špízy, kuře či ryby položíte na plech a umístíte jej na gril nebo do trouby, můžete použít i na přímý plamen. Pohodlně můžete obsah během přípravy otáčet nebo odstavit, pokud by se vám pokrm připravoval rychleji než zbytek jídla a později dát zpět na žár grilu nebo do trouby.


Image titleGRILOVACÍ NÁČINÍ

Sadu náčiní a dostatečně dlouhou mašlovačku využijete při grilování nebo opékání. Sada je uložena v kufříkovém pouzdře s uchem a obsahuje: obracečku, vidličku, mašlovačku, kleště a 4 jehly na špízy.


Image titleNEREZOVÉ PŘÍBORY S OBRÁZKEM

Dětský příbor s barevným dekorem žirafy. Obsahuje 3 ks - lžíci, vidličku a nůž. Materiál: kvalitní nerez. Tvar přizpůsobený dětem. Samostatně také lžička.


Image titleTERMOBRAŠNY

Termobrašna udrží vaše jídlo a nápoje déle v požadované teplotě - chlazené nápoje, saláty, dezerty zůstanou déle osvěžující, teplé jídlo nevychladne. Zajistí Vám komfort stravování na cestách. Termoizolační vložka zajišťuje funkčnost termobrašny. Výborně se dovnitř vejde několik plastových dóz, které vyskládáte na sebe.


Načítání
Načítání