Image title Image title Image title
Newsletter


Novinky

červenec 2020Image titleSTOJAN NA OHŘÍVÁNÍ

je určen především na ohřívání čaje v konvicích a hrncích z borosilikátového skla, ve vařácích pomocí čajových svíček...


Image titleZÁVĚSNÁ TYČ S HÁČKY

V černém provedení na odkládání kuchyňského náčiní, které na tyč zavěsíte a máte je tak neustále po ruce. Součástí 4 háčky i montážní materiál.


Image titleSTEAKOVÝ PŘÍBOR

Příbor steakový s tvarovanou rukojetí – nůž + vidlička. Dárkové balení. Materiál: nerez, dřevěná rukojeť - akácie.


Image titleDÓZA S VÍČKEM

na uskladnění potravin. Víčko se silikonovým těsněním zabrání rozlití tekutých potravin. V několika velikostech.


Image titleKERAMICKÝ HRNEK S DEKOREM

V několika barvách a třech velikostech. Vyberte si, ze kterého vám bude káva nejvíce chutnat.


Image titleSADA CESTOVNÍCH ORGANIZÉRŮ

Ať už jste aktivní cestovatelé, nebo jen máte rádi ve svých věcech pořádek, tyto cestovní organizéry si oblíbíte. Díky široké škále rozměrů se do nich vejde spoustu věcí od malých drobností až po oblečení nebo kosmetiku. Šest různě velkých organizérů, které jsou uzavíratelné na zip. Tři jsou opatřeny síťkou pro přehled o obsahu a uchem. Díky organizérům si kufr uspořádáte a budete ho mít přehledně srovnaný. Dvě barevné varianty.


Image titleBEDÝNKY, PODLOŽKA A KERAMIKA S DEKOREM MANDALA

Vyberte si výrobky s harmonickým dekorem MANDALA. Ozdobí vaši kuchyň.


Image titleSILIKONOVÉ ÚCHYTY

na ucha hrnců a kastrolů GRANDE zabrání popálení při vaření. Neodizolovaná ucha nádob už vás nebudou pálit. Stačí jednoduše nasadit úchyty na ucha hrnce a je po problému, hrnec můžete pohodlně přenést. Materiál: silikon. Sada 2 ks. Jsou pružná, takže je využijete na více velikostí hrnců. Na větších velikostech přesně sedí, na těch menších plní funkci spíš takové mini chňapky.


Image titleFORMY MARISSA

krásných tvarů s nepřilnavým povrchem PFLUON pro pečení piškotových, třených i kynutých těst. Materiál: hliník s povrchovou úpravou v barvě mědi – uvnitř dvojitý nepřilnavý povrch, vně nástřik. Vypadají velmi pěkně a mohou být krásnou dekorací v kuchyni.


Image titleÚKLIDOVÍ DŘEVĚNÍ POMOCNÍCI

Vyberte si ty správné pomocníky na běžný domácí úklid.


Image titleNEREZOVÁ KONVICE S VÍČKEM

se vám bude hodit pro servírování nápojů při snídani i svačinách. V nabídce máme 3 velikosti.


Image title TERMONÁDOBY

ty s dětským motivem se vám budou hodit na teplé polévky pro děti, osvěžující saláty nebo ovocné přesnídávky. A to doma i na výlety. Snadné uzavření na závit, plastové termo víčko s uchem. Nerezová na teplé polévky, osvěžující saláty a jiné potraviny. Snadné uzavření na závit, široké hrdlo (snadné plnění a čištění), plastové termo víčko – to může posloužit také jako miska.


Načítání
Načítání