Image title
Image title
Image title
Image title
Image title
Image title

Newsletter

Image titleImage titleDÓZY S KLIPEM

Dózy s barevným keramickým víčkem s klasickým silikonovým těsněním a drátěným uzávěrem uloží potraviny od koření, mouky, luštěnin po sušenky, müsli a cukrovinky. Potraviny nemění chuť ani aroma. Máte skvělý přehled o obsahu. Navíc díky barevným víčkům dodají šmrnc vaší kuchyni.


Image titleFORMY A PLECHY GRANDE

Formy a plechy Vám umožní upéci si krásné muffiny, koláč, bábovku, srnčí hřbet, dort... Jsou opatřeny nepřilnavým povrchem, který brání připečení, a to i při použití minimálního množství tuku. Dobroty z formy snadno vyklopíte, upečené vypadají lákavě. Stačí si vybrat vaše oblíbené tvary.


Image title TERMONÁDOBY NA CESTY

Termonádoba udrží vložený pokrm po dlouhou dobu teplý nebo naopak chladný. Malá termonádoba s dětským motivem uchová svačinku či přesnídávku svěží po dlouhou dobu. Ty větší se vám budou hodit na teplé polévky, osvěžující saláty a jiné potraviny. A to doma i na výlety. Snadné uzavření na závit, plastové termo víčko se sklápěcími uchy + plastové vnitřní víčko – to můžete využít jako misku.


Image titleKOŠE RŮZNÝCH VELIKOSTÍ A TVARŮ

Vyberte si koš na prádlo s víkem, otevřený koš na prádlo, úložné koše i koš na kolíčky ve stejném dekoru. Mají zajímavou barvu, jsou velmi praktické, vzdušné - prádlo může dýchat, lehké - umožňují snadnou manipulaci a přenášení. Jejich údržba je velmi snadná a nenáročná.


Image titleSADY KVALITNÍCH NEREZOVÝCH NOŽŮ

Zajímavé provedení kvalitních nerezových nožů vás zaujme na první pohled. Skvěle padnou do ruky a krájení je velmi snadné a přesné. Určitě budete s noži MOTION velmi spokojeni. Vybrat si můžete ze dvou sad - 3 dílné a 5 dílné. Pokud se je rozhodnete věnovat jako dárek, jistě vás potěší pěkné balení.


Image titleDÓZY A TÁCY S DEKOREM SRDCE

Přírodní dekor srdíček je stále velmi žádaný a oblíbený. Dózy využijete na uložení kávy, čaje, cukru, sušenek, ale i jiných drobností. Budou skvělou dekorací ve vaší domácnosti. Ve stejném dekoru si můžete objednat i dvě velikosti táců vhodných na servírování i přenášení. Můžete udělat radost svým blízkým.


Načítání
Načítání