Image title Image title Image title
Newsletter


Novinky

červen 2020Image titlePOMOCNÍCI DO KUCHYNĚ – KOMBINACE DŘEVA A BÍLÉ BARVY

Velmi dobře vypadají v klasické i moderní kuchyni. Sami si můžete vybrat z řady výrobků ty, které využíváte a budou se vám hodit – stojan na nože, dvě velikosti mlýnků na sůl nebo koření, digitální kuchyňská váha, náčiní nebo krájecí prkénko.


Image titlePÁNEV S POKLICÍ

Odlévaná masivní pánev s velmi kvalitním nepřilnavým povrchem PFLUON GRANIT je doplněná skleněnou poklicí s otvorem pro únik přebytečné páry. Můžete na ni smažit, dusit, opékat s minimální potřebou tuku.


Image titleSTOJAN NA PŮLLITRY/LÁHVE

pomůže přenést sklenice nebo láhve s nápojem a to velmi pohodlně jednou rukou.


Image titleSTOJAN NA LÁHVE S KOHOUTKEM

zajistí pohodlné obsluhování a dávkování nápojů. Je vhodný na láhve kulatého i hranatého tvaru. Z naší nabídky lze použít např. na láhev s kohoutkem číslo 143750, 125584, 123378, 143738, 125968, 143746.


Image titleBOX NA SVAČINU

s víčkem uloží svačinu nebo jiné dobroty. Snadno je přepravíte, neosychají. V různých barvách.


Image titleSKLÁDACÍ PAŘÁČEK

je vhodný k napařování knedlíků i vaření zeleniny a jiných pokrmů v páře - zachováte minerály a vitamíny. Skládací nožky i středová tyčka.

Image titleGRILOVACÍ PODLOŽKA

Jedinečná nepřilnavá teflonová podložka na gril zjednoduší vaše grilování. Je vhodná pro všechny typy jídel od masa, ryb, zeleniny až po vejce. Jídlo zůstane měkké, nepřipálené, šťavnaté a chutné. Podložka sedí přímo na roštu, jídlo nebude propadávat skrz rošt. Podložku je možné použít jako zdravé vymazání plechu při pečení v troubě, když děláte pizzu, pečete domácí pečivo nebo koláč.

Image titleGRILOVACÍ LITINOVÁ DESKA

Grilovací plát z litiny Vám pomůže při přípravě všech grilovaných pochoutek... Je z jedné strany hladký, z druhé strany má vroubkovaný povrch. Můžete připravovat pokrmy v troubě, na sporáku i na přímém ohni. Vhodná na indukci.

Image titleHRNCE A KASTROLY S POKLICÍ, RENDLÍKY

skvělé pro každou moderní domácnost a jsou ideální cestou ke zdravé výživě, dietní, ekonomické a estetické přípravě pokrmů. Naakumulovaná energie předává teplo dále do nádoby – tepelný zdroj vypínáme v předstihu. Materiál: vysoce kvalitní nerezová ocel 18/10, police - sklo, silikon - úchyty.

Image titleNEREZOVÉ HRNCE S POKLICÍ

Pro přípravu velkých porcí. Vhodné do jídelen, restaurací, na tábor, pro velkou rodinu, na zabijačku….

Image titlePIKNIKOVÝ KOŠ

Ve třech variantách oceníte na výlet, piknik v parku, k vodě.

Image titlePROUTĚNÉ KOŠE

Uspořádají prádlo i jiné drobnosti kdekoli v domácnosti. Ve dvou barvách, doplněné textilem.

Image titleTERMOBRAŠNY GRID

chlazené nápoje, saláty, dezerty zůstanou déle osvěžující, teplé jídlo nevychladne. Zajistí Vám komfort stravování na cestách. Termoizolační vložka zajišťuje funkčnost termobrašny. Různé tvary.

Načítání
Načítání