Image title Image title Image title
Newsletter


Novinky

březen 2020Image titleBOX NA SVAČINU SOVA

Box na svačinu s víčkem uloží potraviny, snadno je přepravíte, neosychají. Je dělený. Doplňuje celou řadu dětského nádobí s motivem sovy.


Image titleRAZÍTKA NA SUŠENKY

Nabízíme 4 varianty různých dekorů – silikonových snímatelných nástavců na dřevěný základ. Velmi rychle a snadno vytvoříte ornament na formičkou vykrojeném kolečku z těsta. Po upečení vypadají skvěle a potěší nejen děti.


Image titleSADA PŘÍBORŮ BLACK LUXURE 24 ks

Sada černých nerezových příborů v dárkovém balení BLACK LUXURE. Mají moderní jednoduchý tvar, atraktivní černý povrch.


Image titleLÁHEV S KOHOUTKEM 3,4 l

je vhodná na různé party bowle, ovocné šťávy, limonády. Tvarem je přizpůsobená tak, aby bylo možné ji umístit do chladničky. Horní otvor je důležitý pro přísun vzduchu při vypouštění. Široký plnící otvor pro snadné vkládání a vybírání ovoce i pro mytí, kovové víčko na závit.


Image titleDŘEVĚNÝ NŮŽ A VIDLIČKA, SKLENĚNÉ BRČKO

Šetřete přírodu od odpadu z plastových brček a příborů. Mělo by být cílem nás všech přispět ke snížení množství škodlivých odpadů, ochraně životního prostředí a obecně udržitelnému životnímu stylu. Do pokrmů a nápojů se z nich neuvolňují žádné škodlivé látky jako ftaláty nebo BPA.


Image titleSAMOLEPKY A FÓLIE NA VAJÍČKA

Pomohou vám velmi jednoduše, ale efektivně ozdobit velikonoční vajíčka pro koledníky. Určitě vyzkoušejte.


Image titleKERAMICKÁ FORMA NA SLEPIČKU

Upečete v ní piškotovou nebo máslovou slepičku, ale můžete formu využít také k přípravě aspiků, nádivek, paštiky, tlačenky a jiných dobrot. Forma je dvojdílná, z kvalitní keramiky, glazovaná. Na chalupě může být pěknou dekorací interiéru.


Image titleNEREZOVÉ VYKRAJOVAČKY

Doplnili jsme řady vykrajovaček o tvar ptáčka a květu – který díky speciálnímu tvaru můžete připevnit na okraj hrnečku a ozvláštnit tak servírování kávy nebo čaje.


Načítání
Načítání