Image title
Image title
Image title
Image title
Image title

Newsletter
Image title

Image titleBAREVNÉ KERAMICKÉ TALÍŘE A MISKY

Nakombinujte si sestavu barevně podle svých představ. Prostřít stůl můžete ale také ve své oblíbené barvě. K dispozici máte mělký, hluboký a dezertní talíř a hlubokou misku.


Image titleSKLENIČKY S BAREVNÝMI VÍČKY

Sklenice s barevným dekorem jahod, třešní, fíků, meruněk a drobných kvítků rozveselí spíž. Své domácí produkty v nich můžete také věnovat jako dárek. Sklenice jsou opatřeny barevnými víčky na závit.


Image titleMISKA S POKLIČKOU NA POLÉVKU

Keramická miska se dvěma uchy a s pokličkou je výborná k podávání horkých polévek, ale stejně dobře v ní můžete zapékat těstoviny, zeleninu, brambory… Ve čtyřech barvách.


Image titleSKLENICE STRAW S DEKOREM

Sklenice na míchané drinky - ať už na alkoholické nápoje nebo bez alkoholu, s ovocem, ledem... Skleněné s kovovým víčkem na závit, plastové brčko ve víčku ochrání nápoj před hmyzem. Barevné dekory s ovocem, objem 0,45 l.


Image titleBOX NA ČAJE A ČAJÍTKO

Do dřevěného boxu uložíte čajové sáčky a díky průhlednému víku budete mít o nich přehled. Pokud dáváte přednost sypaným čajům, bude se vám hodit nerezové čajítko moderního tvaru.


Image titleZÁVĚSNÝ KOŠ NA ODPADKY

Odpadkový koš s odklápěcím víkem můžete klasicky položit na zem nebo jej zavěsit na zeď nebo do skříňky pod dřez – na zadní části je nasazen díl, který umožňuje připevnit koš na dva šroubky (montážní materiál je součástí balení). Ucho pro pohodlnou manipulaci. Odnímatelný rám na upevnění sáčku. Ve dvou barevných variantách.


Image titleFORMA NA DORT/ KOLÁČ A BÁBOVKU

Jednorázové formy vám šetří mytí formy, upečenou bábovku, dort nebo koláč můžete vzít na návštěvu nebo na výlet a formu pak jednoduše vyhodíte. Materiál: papír. Ve čtyřech pastelových barvách.


Image titlePROSTÍRANÍ NATURE

Prostírání s motivy kamenů a zelených bambusů v několika různých provedeních.


Image titleHRNEČEK A MISKY S MODRÝM DEKOREM

Keramické misky a hrnek se Vám budou hodit při snídani, svačině. Vyberte si ze tří dekorů, který se Vám nejvíce líbí a nebo si sadu nakombinujte.


Image titleTERMOHRNEK MANDALA

Pohár termo udrží Váš nápoj dlouho teplý nebo naopak chladný. Je praktický pro řidiče na cesty, ale i na běžné pití kávy nebo čaje v kanceláři, doma, na zahradě. Plastové víčko na závit, uzavíratelný otvor pro pití, zajímavé dekory MANDAL.


Image titleELEKTRICKÝ MLÝNEK

Elektrický mlýnek na pepř nebo sůl velmi snadno čerstvě namele koření při dokončování pokrmů, ale i dochutí hotová jídla přímo u stolu. Možnost nastavení hrubosti mletí pomocí závitu. S LED osvětlením. Keramický mlecí mechanismus.


Načítání
Načítání