Image title Image title Image title
Newsletter


Novinky

prosinec 2019Image titleHRNEC NA NAKLÁDÁNÍ ZELENINY

Vám pomůže připravit Pickles - zeleninu kvašenou pomocí bakterií mléčného kvašení. Obecně řečeno kvašená zelenina aktivuje imunitní systém v boji proti bakteriím a virům, posiluje organismus proti infekcím, podporuje také tvorbu krve a hormonů. Doporučená denní dávka jsou 2 polévkové lžíce kvašené směsi. Pickles je tak ideální oblohou k hlavnímu jídlu nebo přísadou do salátu.


Image titlePEČÍCÍ KERAMICKÝ KÁMEN

Vám umožní připravit skvělou křupavou pizzu, chléb, pečené maso, ryby, zeleninu, pečivo slané i sladké... Pečící kámen je z přírodního materiálu, díky pórovitosti absorbuje a uvolňuje vlhkost a díky tomuto procesu bude těsto dokonale křupavé.


Image titleSKLENICE A KARAFA LUSTER

Sklenice na nožce i karafa LUSTER s duhovým povrchem vypadají velmi zajímavě. Skvěle se hodí na servírování vína.


Image titleODKAPÁVAČ NA NÁDOBÍ

Z bambusového dřeva nezabere žádné místo ve skříňce. Můžete ho nechat na kuchyňské lince také na stálo, bude vypadat velmi dobře. Uložíte do něj talíře, hrnečky, skleničky…


Image titleŘada výrobků WOODEN

Pro ty, kteří mají rádi dřevěné výrobky a kresbu dřeva jsme připravili ucelenou řadu WOODEN - stojan na příbory, mlýnek na koření a stojan na nože se štětinami. Doplňují ji sady nerezových nožů, které mají rukojeť v barvě a dekoru dřeva.


Image titleBUDKA, SOUDEK A STOJAN

Tyto dárky jistě potěší. Můžete je naplnit nějakým dobrým mokem.


Načítání
Načítání