Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

chevron left iconZpět

Džbán s vložkou na led 2,5 l

153588

Jednoduchý skleněný džbán o objemu 2,5 l pro podávání nápojů, které lze vychladit díky vložce na led, uložené do plastového víčka. Více informací

Množství:
Cena:
359,00 Kč
Dostupnost: Skladem

Užitečné informace

chevron up icon

Džbán z borosilikátového skla s uchem a výlevkou má navíc plastové víčko s vložkou, do které můžete vložit led. Hlavní výhodou je to, že se nápoj ochladí, aniž by byl zředěn vodou z tajícího ledu. Vložka je vyjímatelná, takže můžete džbán využít i bez ní.

Džbán se výborně hodí na letní osvěžující nápoje, ale je skvělý i na přípravu a servírování horkého čaje, svařeného vína. Praktické víčko také zabraňuje proniknutí nečistot nebo hmyzu,  umožňuje dlouhodobější uchovávání nápoje. Plastové víčko má dvě varianty otvírání (celé nebo jen k vložce). 

Lze mýt v myčce na nádobí. Je možné džbán bez vkladu a víčka použít na elektrické i sklokeramické desce, na plynovém sporáku doporučujeme použít rozptylovač plamene tak, aby došlo k pozvolnému ohřívání.

Vlastnosti produktu

Materiál: sklo
Uzávěr/víko: ano
Materiál víka/uzávěru: plast
Výška (cm): 25
Průměr (cm): 13
Objem (l): 2,5
Hmotnost (g): 670
Materiál ucha: sklo
Vlastnosti: s vnitřní vložkou
Vhodné do myčky: ano
S výlevkou: ano
Objem: 1,5-3 l

Recenze

chevron up icon

Naposledy zobrazené

OxyShop icon Používáme oXyShop