Image title Image title Image title Image title

ZAŽIJTE DAKAR 2021 S ORION MRG TÝMEM


Velkoobchod Orion je generálním partnerem dakarového týmu Orion moto racing group. 

Jsme v cíliBORCI Z ORION MRG TÝMU NA DAKARU

Solidní úvod českého týmu!

Ambiciózní vstup do Dakarské rallye předvedli jezdci z týmu ORION – Moto Racing Group. Martin Michek a Milan Engel mají za sebou prolog, tedy jedenáctikilometrový měřený test. A prokázali, že jsou dobře připraveni.

Žádné pokojné výjezdy písčitých dun, v Saudské Arábii se začalo zostra. Michek řekl po jeho absolvování mimo jiné: „Byl to jedenáctikilometrový mazec, masakr. S časem jsem spokojený, je to zajímavý výsledek. Chceme, aby o nás tovární týmy věděly.“

Více zde: https://www.facebook.com/MRGCzechJedna etapa střídá druhou!

Je fajn, když to šlape všude. Jak u mechaniků, tak u kluků, co jezdí. Každý den nová etapa, ranní vstávání kolem 4:00, převzetí itineráře a start. Tady je pár fotek z jednotlivých etap. A i když je to celodenní dřina a hodně kilometrů, není to žádný maratón, ale pořádný sprint. Díky všem, kteří se na tomhle podniku podílejí, hlavně generálnímu partnerovi Orion – tvoříme vaši domácnost.
Naše týmové zázemí - bivak!

Borci na Dakaru vaří v nádobí Orion!

Samozřejmostí je vybavení zázemí jezdců nádobím a náčiním ze sortimentu Velkoobchodu Orion. Jezdci v průběhu jízdy nemají k dispozici občerstvovací stanice, sní jen to, co si vezou např. při tankování. Tak je logické, že přijíždí do cíle dost hladoví. Pak se hodí, když jim mechanici něco připraví na doplnění energie nebo se do vaření musí pustit sami.
Přejeme jezdcům, ať válí v celém průběhu Dakaru. Sledujte videa a komentáře na Facebooku Orion https://www.facebook.com/oriontvorimevasidomacnost nebo podrobně na https://www.facebook.com/MRGCzech


Načítání
Načítání