Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

ZAHRADNÍ GRIL PÁRTY


ZAHRADNÍ GRIL PÁRTY

Naše novinky se Vám budou hodit při posezení s rodinou nebo kamarády na terase a zahradě! Grilování bude mít ještě větší šmrnc, když se předvedete s několika kousky z naší nabídky.

CO SE PŘI GRILOVÁNÍ BUDE HODIT?

MÍSA NA SALÁT, ZAPÉKACÍ MÍSA ČESKÁ1/ Grilované ryby nebo zelenina bude v šikovné grilovací mřížce připravená tak akorát, aniž by se jemné maso potrhalo. Stačí je zacvaknout a podle potřeby otočit. Odpadá tak zdlouhavé postávání u grilu, kdy musíte každý kus kontrolovat a obracet zvlášť. Dlouhá rukojeť je samozřejmostí.

2/ Pořádný salát nebo pečivo servírujte v bílé porcelánové míse VLNKA. Zkuste hostům připravit šopský salát, výborný je i coleslaw, který se ke grilovanému masu perfektně hodí. Mísu využijete i v kuchyni k zapékání sladkých a slaných pokrmů v troubě. Servírovací miska má z vnější strany vroubky. Je to český výrobek z tradiční porcelánky THUN z Nové Role u Karlových Varů.

LÁHEV NA OLEJ, PANENSKÝ OLIVOVÝ OLEJ3/ Dochuťte salát nebo marinujte maso s pomocí kvalitního oleje, který bude uložen v nové skleněné láhvi se stylovým potiskem "olive oil". Je uzavřena korkovou zátkou a má objem 500 ml. Stačí kápnout na zeleninu.

4/ Nebo s pomocí metly rozmíchat koření, olej a bylinky tak, aby vznikla marináda na maso. Šlehací metla spirálová je šikovný pomocník. Lehce připravíte nejen BBQ marinádu, ale i smetanový dip a prošleháte domácí majonézu.

OxyShop icon Používáme oXyShop