Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

KATALOGY, MAGAZÍNY


KATALOGY, MAGAZÍNY

Inspirace, tipy a vychytávky v našich tiskovinách. Aktuální MAGAZÍN plný svěží vůně jara a sladké chuti léta je tady.

  • AKTUÁLNÍ MAGAZÍN JARO/LÉTO

Nová podoba 100 stránkového magazínu, na kterém jsme dlouho pilně pracovali.

Představujeme široké spektrum položek z kategorie stolování, vaření, pečení, vybavení domácnosti či uklízení. Podívali jsme se, jak si usnadnit období zavařování, čím a z čeho se v létě osvěžit v horkých dnech a co dobrého hodit na gril. Takovýto magazín je k dispozici zákazníkům jednou za půl roku, na jaře a na podzim. Už teď se těšíme na další :)

Prohlédněte si ho zde >>

  • OPRAVDU VYCHYTANÉ VYCHYTÁVKY

Nejen na pultech našich prodejen se objevují tzv. "Vychytávky". Je to 20 stránkový dvouměsíčník plný novinek, šikovných pomocníků, receptů, tipů atd. Tohle číslo jsme věnovali pečení křupavého domácího pečiva, představili jsme ostré kuchyňské nože, inovativní kuchyňské váhy a možnosti uložení náčiní, bylinek, potravin a sezónního oblečení.

Můžete si ho prohlédnout zde >>

 
  • GRANDE, TO NEJSOU JEN PÁNVE

Ověřené kvalitní nádobí, které je jednou z nejoblíbenějších položek v našem sortimentu. 

To je kolekce nádobí Grande s nepřilnavým povrchem. Díky němu můžete vařit, grilovat, zapékat a opékat s minimálním množstvím tuku, bez připalování. 

Celý sortiment s tipy, na co a jak použít šikovné pánve, hrnce, kastroly i pečicí formy, najdete zde >>

  • KVALITNÍ NEREZOVÉ NÁDOBÍ DO KAŽDÉ DOMÁCNOSTI

Nesmí chybět v kuchyňském "arzenálu" žádného kuchaře či kuchařky.

Široké možnosti použití, obrovská odolnost při vaření, pečení, restování i následném umývání v ruce nebo v myčce, to jsou jedny z mnoha výhod tohoto odolného materiálu.

Prohlédněte si jej zde >>

  • JAK FUNGUJÍ MECHANISMY STROJKŮ, MLÝNKŮ, KRÁJEČŮ...

Máte rádi poctivou šlehačku, domácí sušenky, těstoviny nebo šťavnaté mleté maso? Vybrali jsme strojky, mlýnky, lisy, kráječe, lahve na šlehačku a další kousky.

O šikovných pomocnících nejen do kuchyně se můžete dočíst v magazínu Mechanismy. 

Najdete jej zde >>


  • OD VŮNĚ VAŘENÍ K VŮNI BENZÍNU

Orion není pouze svět kuchyně a domácnosti, je to také svět s vůní benzínu a hřmotem motorů. Ať už na dvou nebo čtyřech kolech, a třeba i s lyžařem na zády. A tak, jako se na trati závodníci spoléhají na skvěle seřízené závodní stroje, jsou pro ně důležití i spolehliví pomocníci do domácnosti. 

Firma Orion roky podporuje závodníky v mnoha kategoriích a různých odvětvích moto sportu: DAKAR, MOTOKROS, NASCAR, MOTOKÁRY...

Najdete jej zde >>

OxyShop icon Používáme oXyShop