Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

VOŇAVÉ PODZIMNÍ PEČENÍ


VOŇAVÉ PODZIMNÍ PEČENÍ

Pokud hledáte v sychravých dnech zábavu pro děti, zkuste s nimi upéct perníčky nebo sušenky. My přicházíme s roztomilými a netradičními vykrajovačkami i válečkem z nerezu, takže práce s těstem vám půjde pěkně od ruky. Tyhle nové tvary můžete použít k vykrajování perníkového i lineckého těsta, kterým lze ozdobit např. jablečný koláč nebo připravit slepované cukroví. Hodí se i k výrobě marcipánových dekorací.

Zajímavou novinkou je dřevěná formička na vytlačované rohlíčky, která už je třetím typem v kategorii formiček z bukového dřeva

stojan na cukrovíNerezová špachtle usnadní rozdělení těsta na menší kusy, ale hodí se i k přemístění nakrájené zeleniny či masa do pánve nebo hrnce.

A aby i prezentace cukroví a sušenek měla ten správný efekt, bude se jistě hodit i patrový stojan, tzv. etažér. Keramický stojan Black nebo designový břidlicový stojan vytvoří dominantu uprostřed stolu. Při podávání nedělní kávy a sušenek po rodinném obědě i v předvánoční době. Stylově se tak můžete pochlubit svými oblíbenými druhy cukroví.

OxyShop icon Používáme oXyShop