Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

Vánoční průvodce


Bytem se line omamná vůně vánočního cukroví a svařeného vína. Děti otevírají okénka na adventním kalendáři a netrpělivě vyhlíží den, kdy jim Ježíšek přinese jejich vysněné dárečky. Oproti malým nedočkavcům znamená pro mnoho dospělých tento předvánoční čas nejen spoustu radosti, ale i kupu starostí.

Kromě dlouhých příprav totiž přináší zapeklitou otázku, jaké pořídit vánoční dárky. Jestliže si letos chcete tuto námahu odpustit, nechte se inspirovat našimi tipy na krásné a praktické dárky pro ženy, muže a děti.  

  

TIPY NA DÁRKY PRO ŽENY

tipy na dárky pro ženyHledáte dárek pro maminku, babičku, sestru, manželku nebo kamarádku? Někdy je těžké se trefit do toho správného dárku pro ženu, proto se zamyslete nad tím, co ráda dělá a čím ji nejvíce potěšíte.

Žádnou ženu neurazí například sada šálků na čajluxusní vonné svíčkydesignové látkové tašky či skleničky na víno.

Tipy na dárky pro ženy najdete zde >>

TIPY NA DÁRKY PRO MUŽE

Vybrat pěkný a zároveň praktický dárek pro vaši mužnou polovičku může být trochu oříšek. Hledáte něco stylového pro manžela, tatínka, dědečka, bratra nebo kamaráda? Pořiďte jim kupříkladu originální pivní půllitrsklenici na aperitiv či kapesní placatku.

A pokud vás neustále vyhánějí z kuchyně, zajisté ocení také kvalitní nožegrilovací pomůcky nebo sekáček na maso.

Tipy na dárky pro muže najdete zde >>

TIPY NA DÁRKY PRO DĚTI

Pro ty nejmenší členy rodiny nabízíme například roztomilé sady nádobí, se kterými nacvičí své první stolování.

Děti školou povinné pak ocení zejména stylovou láhev na vodu nebo originální termosku - plechovku

Tipy na dárky pro děti najdete zde >>

OxyShop icon Používáme oXyShop