Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

ÚTULNÝ VINTAGE STYL


ÚTULNÝ VINTAGE STYL

Jak si vyladit bydlení do posledního detailu? Někdo kombinuje zařízení ve skandinávském stylu s rustikálními prvky, jiní si zase libují naplno ve vintage stylu. Ten je plný rodinné pohody a teplých tónů dřeva.

Jestli vaše srdce zahřejí krásné dřevěné kousky, které vzbudí obdiv u vašich přátel a blízkých, můžete sáhnout po našich novinkách, třeba po originálních hodinách z kolekce LOUKA.

  • Rustikální boxy na papírové kapesníčky nahradí nevzhledné krabičky, v nichž je zakoupíte v supermarketu.
  • Stylové kazety na čajové sáčky zase budou skvělým dárkem pro milovníky čaje. Box na čaj je přehledně rozdělen praktickými přihrádkami. Hosté i nečekaná návštěva tak budou mít na výběr a vychutnají si jej, třeba z krásných hrnků kolekce WHITELINE.
  • Skříňky na klíče - při rychlém odchodu z domova budou i klíče od vstupních dveří nebo auta vždycky na svém místě. Uložené v jednoduché dřevěné skříňce na klíče se třemi řadami háčků.
  • Servírovací tácy - někdy prostě všechno najednou nepoberete. Horkou kávu, vodu, dezert, cukřenku nebo mlékovku snadno přenesete díky praktickým, ale i designovým tácům.
OxyShop icon Používáme oXyShop