Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

TEXTIL PRO TY NEJLEPŠÍ...


TEXTIL PRO TY NEJLEPŠÍ...

Nejlepší kuchařkou je samozřejmě maminka a babička. Dělají nejlepší svíčkovou, kynuté buchty a spoustu dalších dobrot. Mají bohaté zkušenosti a přesně ví, co jejich dětem, vnoučátkům nejvíc chutná.

Tak aby se jim ještě lépe vařilo a peklo, překvapte je praktickým dárkem, který má šmrnc.

  • Nová kolekce zástěr, chňapek a utěrek ze 100% bavlny potěší a pokaždé, když po nich sáhnou, vzpomenou si na své nejbližší. Pak se jim bude vařit ještě lépe.

  • Navíc mezi nimi najdete i bavlněné tašky, které nahradí jednorázové igelitky z obchodu. Jejich množství zbytečně zatěžuje životní prostředí, pokud neskončí v tříděném odpadu. Ucha jsou dostatečně dlouhá, abyste ji mohli nosit nejen v ruce, ale také na rameni. Pohodlně unesou několik kilogramů a rozhodně se Vám na rozdíl od těch igelitových jen tak neprotrhnou.

  • Černá zástěra a utěrky s drobnými linkami a srdíčky rozšiřuje kolekci SRDÍČKA, ve které najdete i krásné jídelní soupravy, hrnečky, sklenice, svíčky a další hezké kousky.
OxyShop icon Používáme oXyShop