Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

ŠVESTIČKY ZE ZAHRÁDKY


ŠVESTIČKY ZE ZAHRÁDKY

Blumy, švestky, špendlíky, to je letní nálož šťavnatého ovoce. A aby se vám dobře peklo a mohli jste si vychutnat dobrý moučník plný sezónního ovoce, budou se vám hodit některé novinky z nabídky Orionu.

  • švestkový koláčPOSUVNÁ DORTOVÁ FORMA: je ideální pomůckou pro každého, kdo rád peče narozeninové dorty, s různým průměrem i vícepatrové. Pak stačí jedna forma, kterou lze nastavit a upéct korpus od 16 cm až do 30 cm. Hodí se i na nepečené moučníky, např. švestkovo-tvarohový cheescake, jehož základ tvoří drcené sušenky prolité máslem, pořádná vrstva tvarohu a čerstvých, vyloupaných švestek.

  • KOVOVÝ VÁLEČEK: bezva pomocník nejen při vyvalování lineckého těsta, ale třeba i tvarohového těsta na vynikající švestkové knedlíky. Jeho povrch je nepřilnavý, takže se na něho těsto téměř nelepí a výborně se s ním pracuje. Bude dobrým pomocníkem i při výrobě domácích nudlí do polévky.

  • rádlo trojitéRÁDÝLKO: je zajímavou novinkou v sortimentu, která pomůže s přípravou pásů nudlového těsta na domácí lasagne, těsta na knedlíky nebo koláčky. Trojřadé hladké rádýlko lze nastavit na požadovanou šířku od 1,3 cm až do 12,5 cm, stačí povolit šroub na konci rukojeti a pak je opět utáhnout. I příprava čtverečků nebo tyčinek z listového těsta, sypaných sýrem nebo semínky, bude hotová v cuku letu.

  • ROZPRAŠOVAČ: je sice malý, ale využijete ho v kuchyni při přípravě nejrůznějších dobrot. Má objem 260 ml, takže dobře padne do ruky a s pomocí pumpičky vystříká tenkým proudem formu na pečení, bábovkovou formu, lehce nastříká olej na grilovací desku, pánev při restování masa a zeleniny. Ocet nebo olej dochutí čerstvý salát plný zeleniny ze zahrádky.

  • KOŘENKY: se hodí nejen na pepř, sůl nebo bylinky. Mají plastové víčko s několika typy otvorů, takže do nich stačí jednoduše nasypat i moučkový cukr nebo jemnou skořici, která si se švestkami hodně rozumí.
OxyShop icon Používáme oXyShop