Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

STYLOVĚ PROSTŘENO


STYLOVĚ PROSTŘENO

Elegantní a praktické prostírání se hodí tam, kde potřebujete ochránit čistý ubrus od drobků a kapek. Navíc takové syntetické prostírání ochrání stůl od horkých šálků kávy a čaje, ale i sklenic vody, která by hlavně na dřevěné desce vytvořila nevzhledná kolečka. Prostírání, ať už syntetické nebo hezké kulaté papírové, tlumí hluk pokládaných talířů při běžném stolování. U snídaně,  oběda i při podvečerním posezení.

Tak zkombinujte naše novinky a vytvořte si útulný prostor, v němž Vám i Vašim blízkým bude vždycky chutnat.

1/ kolekce KAŽDÝ DEN MÁ SVŮJ PŘÍBĚH: decentní obdélníkové prostírání s hezkým potiskem, kombinujícím text a něžný motiv. Nostalgický nádech rozfoukaných pampelišek, poletující padáčkovité chmýří, které unáší lehký vánek, to je motiv, který se objevuje na krásném bílém prostírání. 

Na něj si položte např. prkénko s oblíbenými sýry a skleničku vína, kterou zdobí tento dekor také. Design je nevšední, originální, z dílny našich šikovných designérů.

2/ motiv stromků zdobí jak elegantní prostírání, které využijete v období Adventu, tak i transparentní běhoun. Běhoun je v roli a lze ho zastřihnout podle potřeby. Krásně ozdobí střed stolu při svátečním hodování i komodu s vánočními dekoracemi.

A nakonec i na jmenovkách na dárky najdete kromě domečků motiv stromků. Tak už si vaši blízcí nikdy nepopletou dárky pod stromečkem. Jmenovky jsou opatřeny provázkem. Stačí je přivázat na dárkový koš, balík dobrot v celofánu nebo za stužku na krabici, v níž se pod hezkým balicím papírem skrývá překvapení.

OxyShop icon Používáme oXyShop