Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

SNADNÁ PŘÍPRAVA DOMÁCÍ PIZZY


SNADNÁ PŘÍPRAVA DOMÁCÍ PIZZY

Možná jste už přesyceni pečením sladkého cukroví a trouba jede na plné obrátky. Hoďte do trouby výbornou domácí pizzu, na kterou si můžete dát to, co máte rádi.

My přicházíme s novinkami, které ulehčí přípravu, krájení a podávání pizzy.

  • Základ samozřejmě tvoří pružné těsto z hladké mouky, kvásku, olivového oleje a vody. Po jeho nakynutí a vyválení už můžete volit suroviny tak, aby si všichni přišli na své. Někdo má raději klasiku, tedy jen sugo, šunku a sýr, lehce nastrouhaný pomocí jednoručního struhadla z nerezové oceli. Hlavně pánové si libují v salámu, slanině, vejcích a chilli papričkách, protože taková pizza má grády.
  • Navíc je velmi důležité péct pizzu v troubě hodně zprudka, třeba na pečicím kameni nebo šikovném nepřilnavém plechu na pizzu. 
  • A s krájením Vám pomůže nové dvojité rádélko, lopatka i prkénko, které má prohlubně. Ty naznačují, kde zakrojit, aby se už nikdo nehádal, že dostal menší kousek.

Orion tip: Silvestr se blíží, tak zkuste minipizzy, jež se perfektně hodí k vínu či pivu. Zdobit je můžete třeba zeleninovou dekorací, kterou jednoduše vytvoříte pomocí "ořezávátka na zeleninu".

Zeleninové spirály, květy nebo nudličky doladí třeba i zeleninový salát nebo chlebíčky.

Tak si nechte chutnat.

OxyShop icon Používáme oXyShop