Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

SMALTOVANÉ NÁDOBÍ LOUKA A DALŠÍ KOUSKY S NĚŽNÝM DEKOREM


Dekor jemných lístků a květin vznikl v designérské dílně ORION, je jemný, decentní a nadčasový. 

Učíme se od starší generace.

Určitě nám každý dá za pravdu, že svíčková omáčka, nadýchaná bábovka nebo poctivé kynuté buchty od babičky jsou ty nejlepší. A přitom vařily a pekly z toho, co dům, zahrádka dala a co se dalo běžně sehnat. I dnes je trend návratu k poctivému vaření z lokálních surovin silný, mnozí se věnují pěstování vlastní zeleniny, ovoce nebo domácímu chovu. A kdo nemá k dispozici dům se zahradou nebo statek, může vyrazit za místními farmáři a na stále oblíbenější farmářské trhy.

 Přemýšleli jste někdy o tom, že naše maminky a babičky mají v zásobě spoustu zajímavých a hlavně vyzkoušených receptů, které by měly i mladší generace mít někde uloženy jako vzácný poklad?

Není nic jednoduššího, než sáhnout po krásném bloku a trochu vyzpovídat babičku. Třeba prozradí i léty prověřené vychytávky, které z obyčejného vaření a pečení udělají zážitek a jídlo se tak vždycky povede.

U nás najdete nyní za akční cenu stylový blok na recepty z kolekce LOUKA, ve stejném dekoru i termoplechovky, smaltované zadělávací mísy na ty nejlepší buchty jako z pohádky, hrnky s výlevkou, pekáč, džbán i konvičku na mléko.

 A protože přichází podzimní období plné zralého ovoce a zeleniny, jablíčka se červenají a švestky padají jako o závod, co takhle zkusit vynikající švestková povidla, jaká dělaly naše babičky nebo prababičky. Jednoduchý recept a postup najdete tady >> 

OxyShop icon Používáme oXyShop