Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

SKLÁDACÍ POMOCNÍCI


SKLÁDACÍ POMOCNÍCI

Šikovné produkty, které šetří místo, se hodí vždycky. Možná je dovolená ještě daleko, karavan je zazimovaný, kempy se pomalu připravují na sezónu. Ale na chalupy a chaty už mnozí z nás vyráží.

I tam se budou hodit skládací pomocníci, kteří ušetří místo a budou přesto plně funkční. Navíc je příjemná šedobílá barva moderní a nadčasová.

NA CESTY I K ULOŽENÍ POTRAVIN:

Včas proto přicházíme s novými skládacími dózami, které jsou vyrobené z plastu a pružného silikonu. Složené zaberou minimum místa. Hodí se k uložení nespotřebovaných potravin do lednice, ale využijete je i jako praktické boxy k uložení potravin, svačinky do batohu na výlet nebo delší cesty autem. Od služební cesty až po víkendový výlet za krásami naší vlasti.

CEZENÍ, PROPLACHOVÁNÍ:

Pro cezení těstovin, proplachování ovoce a zeleniny je určen silikonový skládací cedník. Má pevnou plastovou rukojeť, takže se s ním dobře manipuluje. A po umytí nezabere ani doma, v kuchyňské zásuvce, moc místa, což se hodí nejen v malých kuchyních nebo kuchyňském koutu.

UMÝVÁNÍ NÁDOBÍ:skládací dřez na mytí nádobí

Po stolování v kempu či karavanu zůstane hromada plastového nádobí, pak nezbývá nic jiného, než se pustit do mytí talířů, hrnků a příborů.

Skládací silikonové vědro spolu s praktickým kartáčem usnadní přenášení nádobí, ale i prádla na vyprání do umývárny. Zároveň se bude hodit i na chalupě k umývání ovoce a zeleniny ze zahrádky. Je multifunkční a skladné, stejně jako praktický dřez.

OxyShop icon Používáme oXyShop