Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

S VÁLEČKEM ZAVÁLÍTE


S VÁLEČKEM ZAVÁLÍTE

Rychlé křehké sušenky, perníčky, marcipán s reliéfem nebo trochu jiný linecký koláč vykouzlíte s pomocí dřevěných válečků.

Embosované válečky, tzn. válečky se zajímavou strukturou, která se jednoduše při válení otiskne do připraveného plátu těsta nebo do potahovací hmoty máme v nových dekorech.

Kromě vánočních a jarních motivů u bukových válečků, které máme v nabídce dlouho a získaly si velkou oblibu, teď přicházíme s originálním designem. Vznikl v dílně našich designérů.

embosovaný váleček dřevěnýVybrat si můžete elegantní, rustikální rostlinné úponky, jemné květy i srdíčka, co vypadají jako z perníku.

Tak zkuste třeba jednoduché sušenky, u kterých se nemusíte zdržovat s namáčením v čokoládě nebo zdobením polevou.

Recept na chutné máslové sušenky najdete zde >>

Pokud ale chcete sušenky zdobit, slepovat pomocí nového plastového cukrářského sáčku, není nic jednoduššího. Má v sadě 8 výměnných špiček a hodí se nejen k plnění krémem či šlehačkou, ale i na pomazánku na chutné jednohubky.

Papírová podložka je vhodná ke zdobení a přenášení narozeninových dortů, různých zákusků a dalších dobrot. Její předností je povrchová úprava, je potažena fólií, takže se jen tak nepromastí. 

OxyShop icon Používáme oXyShop