Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

Proč my?


5 důvodů proč nakupovat u nás

1. Při nákupu od 999 Kč platíme dopravu my

     Výhodné ceny garantujeme nejen u produktů, ale jsme féroví i v dopravě. Pokud nám projevíte důvěru a objednáte nad 999 Kč, rádi za Vás zaplatíme doručení až domů. Jedná se o trvalou výhodu, nemusíte čekat na žádnou akci. 

2. Co si objenáte, to Vám bleskově doručíme

     Naprostou většinu produktů máme skladem. Vše, co Vám nabízíme, jsme schopni rychle zabalit a bleskově doručit k Vám domů nebo na odběrné místo, které si vyberete. Čím dříve si můžete užít nové pomocníky v domácnosti, tím větší radost máme. 

3. Vždycky si u nás vyberete

     Pokud potřebujete jakékoli domácí potřeby, nemusíte je hledat jinde. Najdete u nás přes 4000 produktů od vaření a pečení až po úklid nebo stolování. Každý produkt máme navíc popsaný tak, abyste vždy získali dobrou představu, co umí a jaké jsou jeho přednosti. Váš pohodlný výběr je pro nás priorita nejen na prodejnách, ale také na tom e-shopu. 

4. Jsme Vám vždy nablízku

     Po celé České republice najdete naše prodejny. Na každé z nich jsou šikovné a nadšené lidi, kteří Vám poradí, s čímkoli budete potřebovat. Na prodejnách můžete nakoupit, nebo je využít jako výdejní místa. Svou nejbližší prodejnu rychle najdete zde.

5. Produkty, které vidíte, prošly našima rukama

     A teď to nejdůležitější: Na kvalitu si potrpíme. Nenabízíme nic, co bychom nevyzkoušeli, neotestovali, neprověřili. Některé produktové řady sami navrhujeme, aby Vám nejen dobře sloužily, ale také skvěle zapadly do Vaší kuchyně. U nás máte jistotu dobrého výběru, ať už sáhnete po čemkoliv. 

OxyShop icon Používáme oXyShop