Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

PLÁN VÁNOČNÍHO PEČENÍ No.2


PLÁN VÁNOČNÍHO PEČENÍ No.2

2. ADVENTNÍ TÝDEN: 

V rámci druhého adventního týdne nám začíná pořádné pečení a přípravy. V tuto chvíli přichází čas na křupavé pracny a strojkové cukroví. Ať už u vás doma vedou kokosové, ořechové, pudinkové nebo pistáciové druhy. Stejně jako perníčky, i tyto dobroty potřebují dostatek času na uležení.

  • Jednoduché strojkové cukroví

Druhý adventní týden znamená mimo jiné i pečení strojkového cukroví. S patřičným nástavcem proměníte svůj ruční strojek na maso v praktického pomocníka. Stačí vložit připravené těsto do mlýnku a vybrat potřebný nástavec na cukroví. Je libo banánky, kokosové tyčinky anebo pudinkové či pistáciové cukroví? Se strojkem je zvládnete snadno a rychle.

Napečené dobroty prozatím neslepujte marmeládou ani krémem. Nemusely by vám do Štědrého dne vydržet :)

  • Nezapomeňte na pracny

Na čase mají také pracinky, někdy zvané jako medvědí tlapky, a vanilkové rohlíčky. Pokud si chcete ulehčit práci a navíc mít cukroví jedno jako druhé, vyzkoušejte naše praktické formy. Kupříkladu silikonová forma na pracny umožňuje pečení tohoto vánočního evergreenu bez pracného vysypávání či vyklepávání z formiček.

A jestli upřednostňujete pořádný kus plechu, můžete si vybrat její kovovou verzi s kvalitním nepřilnavým povrchem.

Nezapomeňte, že cukroví posypané moučkovým cukrem mnohem rychleji navlhne. Proto jej zatím necukrujte, ale vložte do uzavíratelných dóz na potraviny a uskladněte na chladném místě. 

OxyShop icon Používáme oXyShop