Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

ORION PRO FIRMY


FIREMNÍ VYBAVENÍ, NÁDOBÍ I TIPY NA ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY A NÁKUPY

Orion vybaví nejen domácnost, ale najdete u nás také kvalitní nádobí a náčiní, úklidové pomocníky a šikovné organizéry, které využijí firmy a zařízení typu škola, školka, nemocnice či domovy pro seniory.Restaurační a stravovací zařízení zase ocení nabídku velkoobjemových gastro hrnců, pekáčů nebo dochucovacích souprav na stoly.

Takže ať už máte stylovou hospůdku, firmu s mnoha zaměstnanci, malou provozovnu nebo hledáte, kde vyčerpat finance určené na dovybavení škol nebo jídelen, u nás najdete nejrůznější praktické kousky.


VYBAVENÍ MATEŘSKÝCH ŠKOL - JÍDELNÍ SADY, PŘÍBORY, PROSTÍRÁNÍ I MULTIBOXY

I ve školce mohou děti baštit stylově. Veselé dětské dekory jídelních sad, servírovacích táců a příborů určených pro správný nácvik stolování, praktické dětské prostírání apod. ocení každá mateřská škola. Děti budou motivovány k jídlu, především k dojídání. Každodenní používání, optimální váha a tvar přizpůsobený malým dětským ručičkám, snadná omyvatelnost, údržba, to je základ.

Talíře, hrnečky, příbory i termonádoby se hodí jak do školek, tak i do dětských klubů nebo baby friendly restaurací.

Vybíráme ty nejoblíbenější:

A uspořádání hraček tak, aby byly pěkně uklizené a přitom bylo vidět, kde co je uloženo, zajistí transparentní multiboxy. Schovají hračky, plyšáky, sportovní potřeby určené na zahradu i náhradní lůžkoviny a lze je stohovat na sebe. Stačí si jen vybrat požadovanou velikost.


VYBAVENÍ VELKÝCH KUCHYNÍ A GASTRO PROVOZŮ

V kuchyních jídelen veřejného stravování, v restauracích, školních jídelnách, ale i na dětských táborech nebo v kempech najdou uplatnění velké nádoby na vaření. Nerezové a smaltované hrnce velkých objemů, prkénka, kvalitní nože a náčiní se hodí v každém gastro provozu.

Při velkém vaření vzniká i nějaký ten nepořádek, který je potřeba rychle uklidit. V těchto zařízeních, ať už je to školní jídelna, penzion nebo domov pro seniory, velice záleží na pečlivém úklidu. Pak přicházejí na řadu spolehliví pomocníci, vědra, smetáky, mopy, kartáče, houby a kartáče na ruční mytí nádobí.


CO SE HODÍ V NEMOCNICÍCH A DOMOVECH PRO SENIORY

Velké i malé průhledné boxy s víkem, které lze uzavřít praktickými klipy, se hodí k uložení dokumentace, ale i nejrůznějšího zdravotnického materiálu. Do košíků se ukládají drobnější pomůcky, kanyly, obvazy, zaškrcovadla apod. tak, aby měly sestry při obchůzkách pacientů vše potřebné po ruce.

A nezapomínáme ani na pitný režim pacientů, u nás lze koupit praktické plastové džbány na čaj, poháry, hrnečky i tácky na stolek k posteli. Každý pacient na lůžku tak kdykoliv může doplňovat tekutiny, aniž by musel namáhavě vstávat.


FIREMNÍ AKCE A BENEFITY PRO ZAMĚSTNANCE

V Orionu najdete i designové vybavení coffee koutků, kafetiéry, french pressy a stylové hrnky. Pracovní pauza s dobrou kávou a uvolněná diskuse s kolegy přispívá k pohodě a dobré náladě na pracovišti. I pro firemní akce, školení, menší teambuilding v sídle firmy máme jednorázové recyklovatelné nádobí, ale i kvalitní jídelní sady, dezertní vidličky nebo poháry na drobné zákusy a kanapky.

Navíc můžete ocenit pracovní výsledky zaměstnanců dárkovým poukazem Orion s neomezenou platností, který lze uplatnit na kterékoliv prodejně Orion nebo prodejně dárkových předmětů Indecor.

Obchodní partnery a významné zákazníky můžete překvapit zajímavými dárky ze sortimentu Orion, protože každý klient si zaslouží čas od času nějakou pozornost.

OxyShop icon Používáme oXyShop