Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

FORMY V MĚDĚNÉM ODSTÍNU


FORMY V MĚDĚNÉM ODSTÍNU

Víkendová pohoda u kávy musí být samozřejmě doplněna sladkou tečkou na konec.

Někdo má rád nadýchanou bábovku a vláčný srnčí hřbet plný ořechů a kousků čokolády.

Děti i hosté ocení i slaďoučké muffiny a zdobené cupcaky s jemným krémem, který se rozplyne na jazyku. Filtrovanou kávu snadno připravíte z kvalitní mleté kávy s pomocí dvoustěnné konvice / french pressu BLACK. Ta je opatřena pístem s filtrem, takže veškerý lógr nebo třeba čajové lístky a bylinky zůstanou stlačené na dně a vy můžete partnerovi a hostům servírovat čistou černou kávu nebo voňavý čaj.

Novinkou jsou i úžasné kovové formy povrchem v měděném odstínu, které budou nejen užitečné, praktické, ale skvěle vypadají jen tak, položené na polici. Výrazný měděný nepřilnavý povrch u těchto nových forem stačí lehce vymazat či vystříkat olejem a plnit je piškotovým nebo třeným těstem. Snadno se i přes členitost forem vyklopí.

Moučník ke snídani, odpolednímu čaji nebo kávě tak bude naprosto dokonalý. Další stylové formy Marissa najdete zde >>

Navíc své hosty překvapíte atypickým tvarem dezertu.

Nezapomeňte na další pomocníky, jakým je třeba stylová černá chňapka s drobnými linkami a srdíčky. Je v prodloužené délce, aby bylo vaše zápěstí a část předloktí chráněno, až budete dobrotu vytahovat z horké trouby. A pak s ní šup na dvířka trouby nebo lednice, kde díky magnetu bude dobře držet.

OxyShop icon Používáme oXyShop