Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

MÍSTO PRO HOME MADE DÁRKY


MÍSTO PRO HOME MADE DÁRKY

Kreativní výrobky, originální domácí dobroty a rukodělné kousky si zaslouží, aby se staly stylovým dárkem pro vaše blízké.

Ať už se chystáte na narozeniny, oslavujete významné jubileum nebo svátek, někdy se stane, že vám prostě ještě něco chybí. Neosobní láhev nebo dárkový koš z obchodu přece jen není to pravé ořechové. Takže pokud se dokážete trefit do vkusu obdarovaného, máte napůl vyhráno.

Naší vychytávkou je výroba něčeho z ničeho. Určitě doma máte nějaké zavařeniny, domácí sirupy nebo rádi pečete. Tyhle běžné věci se mohou stát zajímavým dárkem, jen to stačí dotáhnout do finále. A uložení do krásné dřevěné bedýnky bude třešničkou na dortu.

3 ORION TIPY NA DÁRKY Z TOHO, CO MÁTE ZROVNA DOMA:

paštika ve skleničce1/ Skleničky a dózy s klipem

Kompoty, marmelády, domácí paštiky vložte do stylových sklenic s kovovým klipem, budou rázem vypadat jak výrobky z trhu, místní farmy nebo přímo od pěstitele. Sem se hodí etikety na zavařeniny, lze je jednoduše polepit originálními samolepkami, kam můžete napsat vzkaz, rok výroby nebo jméno obdarovaného. Moc dobře vypadají i černé samolepky, na které se dá psát křídou nebo bílým popisovačem.

domácí sirup, limonáda jako dárek2/ Láhve s domácí šťávou, limonádou či olejem

Domácí šťávy, sirupy z vlastnoručně vypěstovaného ovoce nebo dobrou limonádu, sycenou jednoduše pomocí výrobníku perlivých nápojů Aquadream, přelijte do skleněných lahví s uzávěrem. Pak je stačí opatřit samolepkou, etiketou nebo použít visačky zavěšené za hrdlo, aby bylo jasné, co se uvnitř ukrývá za dobrotu.

3/ Vrstvěte

vrstvení do skleniceDekorativní hladké sklenice nebo nádoby s reliéfem jsou bezvadným místem, kam můžete vrstvit vše, co najdete ve špajzu. Za pokus stojí i výroba domácích sušenek s použitím krásných razítek nebo embosovaných válečků. Základní recept na jednoduché máslové sušenky najdete zde >>  

Luštěniny, oříšky, cereálie nebo sušené ovoce stačí vrstvit do sklenice až po okraj. Z obyčejné sklenice se stane taková kuchyňská designovka. Obdarovaný ji nemusí spotřebovat, jen si ji někde pěkně vystaví na parapet, do otevřené skříňky.


Všechny tyhle chutné originální dárky, ale i vonné svíčky, stylové hrnky, zápisníky na oblíbené recepty a další kousky z naší nabídky se budou skvěle vyjímat, pokud je naaranžujete do zajímavé dřevěné bedýnky. Tu můžete ponechat v původním provedení nebo ji natřít, využít ubrouskovou techniku, krakeláž či zvolit nějakou zajímavou patinu.

Uvidíte, že se obdarovanému rozzáří oči až uvidí, s jakou chutí jste připravovali tenhle dárek od srdce.

OxyShop icon Používáme oXyShop