Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

LAHVIČKY PRO MRŇOUSKY


LAHVIČKY PRO MRŇOUSKY

Pitný režim je u dětí naprosto klíčový.

Doma, ve školce, na procházce v parku i na hřišti je proto výbornou volbou šikovná lahvička, ze které bude dítě pít rádo.

Navíc má systém vloženého brčka velkou výhodu, lahvičku nemusí dítě naklánět, stačí mu otevřít kryt a může pít podle potřeby.

  • Pro kluky i pro holky jsme proto připravili hezké tritanové láhve, které mají čiré, průhledné stěny a hezký motiv kocourků nebo autíček. Jsou doplněné popruhem, takže jej můžete zaháknout třeba za madlo kočárku.
  • A když se vydáte s dětmi na delší výlet, jistě oceníte praktickou termolahvičku s brčkem, která udrží nápoj uvnitř v konstantní teplotě. V chladnějších dnech čajíček teplý tak akorát, v létě studenou vodu nebo domácí šťávičku. Navíc se menším dětem bude lahvička dobře držet, je doplněna ergonomickými držadly po stranách. Láhev lze uzamknout posunem zavírání nahoru. Navíc v případě opotřebení lze dokoupit brčko samostatně.

Oba tyto typy mají těsnění a brčko, chráněné sklápěcím krytem nebo víčkem. Neobsahují BPA. 

OxyShop icon Používáme oXyShop