Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

LAHODNÉ OSVĚŽENÍ


NÁPOJOVÉ ZÁSOBNÍKY

dávkovač vody s kohoutkemProdlužující se dny a teplé večery lákají k rodinným grilovačkám či přátelskému posezení s dobrým jídlem a pitím.

Zkuste tu správnou atmosféru podpořit i svěžím a chutným drinkem.

Zásobníky na nápoje s kohoutkem v současné době vídáme v kavárnách, na svatbách i jiných oslavách. Jsou skvělým řešením nabídky nápojů při posezení s rodinou a přáteli.

Je to velmi pohodlné dávkování nápojů s minimálním nebezpečím rozlití nápoje. Pro děti je navíc čepování nápoje velká zábava, takže jim rodiče nemusí připomínat dodržování dostatečného množství tekutin. 

DŽBÁNY A KARAFY

Pohoda a posezení na terase, balkóně nebo pod pergolou jsou tou pravou odměnou po prácí na zahrádce nebo hektickém dni v kanceláři či obchodě. I tady se bude hodit džbán vychlazené limonády, vody s bylinkami a citrusy, který osvěží a doplní tekutiny.

Výborně poslouží stylové skleněné džbány s praktickou rukojetí různých tvarů a objemů. Lehké plastové džbány zase oceníte na chalupě, pikniku nebo na dovolené, při posezení před karavanem. 

A v podvečer můžete podávat své drahé polovičce nebo kamarádům stáčené víno v designové karafě, která slouží jako dekanter na víno.

FORMY NA VÝROBU LEDU

Už jste někdy zmrazili led s kouskem ovoce? Pokud ne, zkuste si tuto vychytávku připravit s námi.
Hodí se téměř všechny druhy ovoce - jahody, meloun, mango... Extra porci osvěžení přinese kousek aloe vera či zázvoru. Děti potěší led s gumovými medvídky. Fantazii se meze nekladou!

Všechny formy na led najdete zde >>

OxyShop icon Používáme oXyShop