Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

KVALITNÍ NOŽE MASTER


KVALITNÍ  NOŽE MASTER

Kvalitně zpracovaný, ostrý kuchyňský nůž je nepostradatelnou výbavou každého kuchaře. Patří k základnímu vybavení domácnosti, takže je dobré věnovat jejich výběru pozornost.

Výběr nové kolekce nožů MASTER je široký.

kvalitní nerezový nůžPřicházíme s nabídkou malých nožů vhodných ke krájení zeleniny a drobných potravin až po široké santoku nože, díky nimž můžete porcovat i velké kusy masa, sekat bylinky nebo drtit česnek.

Jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli 430 (tvrdost 56 HRC – podle Rockwella), bezpečné držení a manipulaci zajistí ergonomicky tvarovaná oblá rukojeť z ABS plastu, zpevněná 3 nerezovými nýty.

Krájení, sekání, vykosťování, drcení a všechny další úkony budou tak rychlé, pohodlné a přesné, což se určitě projeví na výsledku.

V kolekci MASTER najdete i masivní sekáček nebo vidlici, která usnadní vyjímání drůbeže z pekáče, napichování steaků či pečeně. Budou i hodnotným dárkem, třeba při zařizování nové domácnosti.

OxyShop icon Používáme oXyShop