Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

KOLEKCE GREY


KOLEKCE GREY

Nasypat, promíchat, upéct, převézt a servírovat. Někdy je to pěkný kolotoč, ale ten pocit, když hosté slastně pomlaskávají a vychvalují váš moučník do nebes.

My jsme tu se souborem kvalitního plastového zboží, které je v nadčasovém tmavě šedém provedení. Usnadní přípravu i přenášení sladkých a slaných dobrot.

V HLAVNÍ ROLI DÁVKOVACÍ DÓZY

Praktické transparentní dózy, které uchovávají sypké suroviny, jako je mouka, cukr, sůl, strouhanka apod. v suchu. Oblíbené cornflakes, müsli nebudou v původních sáčcích, snadno se roztrhnou a obsah se vysype. Zároveň nejsou zcela čiré, ale nádoba je kouřově zabarvená, což jim velmi svědčí, navíc budete mít přehled o zbývajícím množství.

  • dóza na sypké potraviny s držadlemNěkteré mají šikovné držadlo, takže ze zásuvky nebo spíže je snadno vytáhnete, sejmete těsnící víčko a můžete vařit. Díky víčku se dovnitř nedostane vlhkost, suroviny se nevysypou jako z běžných papírových sáčků na mouku nebo cukr. Lze je stohovat na sebe a využít tak celý prostor skříňky.
  • Typ štíhlých dávkovacích dóz GREY bude praktický nejen pro uložení sypkých potravin, ale i různých luštěnin, těstovin, rýže nebo cereálních snídaňových směsí. Mají šikovné posuvné víčko a odměrnou stupnici, takže lze obsah dávkovat. Dobře se drží, jelikož mají vyprofilovanou stěnu, která zabrání nechtěnému vysmeknutí nádoby.
  • Malé i větší hranaté dózy GREY s těsněním a čtyřmi klipy po obvodu se hodí nejen na uskladnění potravin a pochutin, bez kterých se žádný kuchař neobejde. Lze je používat i pro uložení svačiny, převážení oběda do práce, na služební cestě nebo jídla na výlet s rodinou. Připravené jídlo lze bez víčka ohřát v mikrovlnné troubě. Každý zná tu situaci, kdy zbyde jídlo po velkém obědě a všechny hrnce nebo pekáče se prostě do lednice nevejdou. Pak je dobré mít po ruce praktické dózy se silikonovým těsněním, kam zbytky přesunete. Jídlo přece nemusíte vyhazovat, vyhnete se plýtvání a budete jej mít připravené na večeři nebo další den.
  • šlehací mísaŠlehací mísa s odnímatelným víčkem ve víku umožní míchání surovin bez toho, aniž by se sníh, šlehačka nebo krémy rozstřikovaly po celé kuchyni.
  • Praktický box s víkem a držadlem je unikátní v tom, že do něho lze vložit obdélníkový moučník, chlebíčky, ale díky vyduté střední části i kulatý tác s dortem nebo koláčem průměru až 28 cm. Takže ať už pečete cokoliv, převezete vše v jednom boxu. Na návštěvu, oslavu, grilovačku, zahradní slavnost nebo piknik.
  • Plastové boxy GREY v domácnosti využijete k uložení potravin, ale i stavebnic v dětském pokoji a drobností v dílně, pracovně či garáži. Drobné oblečení, sezónní kousky, úklidové prostředky budou bezpečně uloženy pěkně pohromadě, chaos dostane řád.

EFEKTIVNĚ VYUŽIJTE NEDOSTATEK ÚLOŽNÝCH MÍST

  • A aby toho nebylo málo, tyto dózy, ale i jiné nádoby, sáčky, utěrky atd. můžete vložit do plastového regálu GREY šíře 19,5 cm. Díky němu využijete volné místo mezi skříňkami a ledničkou v kuchyni, vedle pračky v koupelně nebo toaletní mísy. Stačí jej zasunout do prostoru, vyplní tak „hluchá místa“ a vy vyřešíte nedostatek úložného prostoru.
OxyShop icon Používáme oXyShop