Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

KDYŽ VÁS TRÁPÍ VLHKOST V BYTĚ, DOMĚ ČI NA CHALUPĚ


KDYŽ VÁS TRÁPÍ VLHKOST V BYTĚ, DOMĚ ČI NA CHALUPĚ

Vysoká vlhkost zvyšuje riziko vzniku plísní a množení bakterií, které negativně působí na lidské zdraví. I při běžném provozu, v domácnosti, kde se normálně vaří, koupe a pere, vzniká vlhkost. Můžete mít vlhký byt ve starší zástavbě, chalupu nebo novostavbu s dobře těsnícími plastovými okny, v nichž se pravidelně nevětrá. 

Nejjednodušším řešením je pravidelné větrání. A pokud je vlhkosti příliš, je ideálním řešením praktický a efektivní pohlcovač vlhkosti. Do plastové nádoby se nasypou granule nebo se vloží tableta, která pohlcuje vlhkost z okolí. Ta následně ve formě vody zůstává na dně nádoby. Po jejím naplnění stačí nádobu vyprázdnit. Některé typy fungují tak, že granulát vzdušnou vlhkost nasákne a mění se v gel. 

Hlavní přednosti POHLCOVAČŮ VLHKOSTI:

  • regulují nadměrnou vlhkost v místnosti, v bytě, na chalupě, chatě i v kanceláři
  • nevydávají žádný zvuk ani zápach
  • nepotřebují elektrickou energii
  • některé náplně lze použít opakovaně, jiné jsou jednorázové 
  • jsou nenápadné, lze je umístit do rohu místnosti, na skříňku, pod postel

Bezpečnostní upozornění: Způsobuje vážné podráždění očí. Obsahuje Chlorid vápenatý. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při manipulaci s výrobkem používejte ochranné brýle či obličejový štít. Po jakékoliv manipulaci s výrobkem si důkladně omyjte ruce.

Co dělat při ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut vyplachujte oči vodou. Máte-li nasazené kontaktní čočky, pokud je to možné, pokuste se je opatrně vyjmout. Následně pokračujte ve vyplachování. Přetrvá-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc. Pokud je lékařské ošetření nutné, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Po manipulaci s výrobkem si důkladně omyjte ruce.

OxyShop icon Používáme oXyShop