Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

KDO JE NEJLEPŠÍ


KDO JE NEJLEPŠÍ

Drobných pozorností, dárků od srdce, které mají šmrnc, jsou krásné a zároveň praktické, není nikdy dost. To jsme si mnohokrát ověřili na kolekci NEJLEPŠÍ MAMINKA, NEJLEPŠÍ BABIČKA nebo NEJLEPŠÍ UČITELKA.

Proto rozšiřujeme tuhle kategorii o další kousky, které udělají radost tatínkům nebo dědečkům.

Zatímco maminkám nebo babičkám dáváme rádi květiny a něco pro potěšení, chlapi ocení v každém věku třeba kvalitní domácí pálenku, lahev dobrého piva z místního minipivovaru nebo oblíbené klobásky od řezníka.

A abyste nešli gratulovat jen s nimi, přidejte klidně i pěkný hrnek, podtácek, prkénko s vypalovaným dekorem, kterým řeknete vše. Nejen v Den otců nebo o narozeninách, ale třeba jen tak.

OxyShop icon Používáme oXyShop