Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

Industriální kuchyně


Inspirace ...

Pravá industriální kuchyně má otevřený úložný prostor a prvky, police, konzoly z kovu, nejčastěji se barevná škála pohybuje mezi šedou a černou, doplněna může být občasným výrazným akcentem (např. žlutou). Na stropě je např. přiznané potrubí, časté jsou vysoké stropy, betonová stěrka a cihlové nebo kamenné obklady.

Kuchyň je místo, kde z běžných surovin vznikají pochoutky, někdy až mistrovská díla. Odjakživa je kuchyň nejdůležitější místností v domě nebo domácnosti. Rodina se tu schází, připravuje se tu veškeré jídlo. Aby tomu tak ale mohlo být, je potřeba dobré vybavení. Záleží na vkusu a požadavcích každého našeho zákazníka.

Jestli je právě tohle vaše gusto, není nic jednoduššího, než sáhnout po stylových kouscích, které doladí kuchyňský a jídelní prostor o kvalitní nádobí a náčiní ze sortimentu Orion.

Z naší široké nabídky vybíráme:

- kombinuje nepřilnavý povrch a nerezovou ocel. Poskytne snadnější čistění ve srovnání s ostatním nádobím z nerezové oceli. Na povrch můžete použít i kovové nástroje, zůstane nepoškozený.

- z kvalitní nerezové oceli a plastové rukojeti zajistí snadné a přesné krájení, skvěle padnou do ruky. Nabízíme je v několika velikostech, nůž vykosťovací, na chléb, santoku a dvě sady v dárkovém balení.

- materiál termoplast umožňuje použití náčiní až do teploty 200 °C. Lze ho mýt v myčce, nepoškodí povrch nádobí.

- bezpečně uloží potraviny. Díky silikonovému těsnění na dřevěném víčku neztrácí chuť ani aroma. Popis na dózách usnadní orientaci, kam přesně sáhnout.

- se štětinami uloží i jiné kuchyňské náčiní – nůžky, škrabky…

- uloží v kuchyni kořenky, ovoce, papírové utěrky, poskytnou prostor pro zavěšení náčiní a odložení nádobí

OxyShop icon Používáme oXyShop