Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

I NA CHALUPĚ TO MŮŽE LADIT


I NA CHALUPĚ TO MŮŽE LADIT

My vybíráme tentokrát kolekci LOUKA, která je něžná, jemná a decentní.

Chalupa nemusí být jen skladištěm vyřazeného nábytku, který se nám doma už nehodí, ale je nám líto ho vyhodit. Interiér může být vkusně zařízen, starší nábytek opatřen patinou, doplněn o stylové retro kousky a samozřejmě o krásné nádobí a náčiní, které má punc tradice, ověřené kvality a trošku té hravosti.

A kdo nemá to štěstí, že je vlastníkem chalupy nebo alespoň menší chatičky, ten si může oživit svou domácnost smaltovaným nádobím také. Zvlášť pokud si libuje v rustikálním, retro stylu, který si se smaltovanými kousky hodně rozumí.

SMALTOVANÉ NÁDOBÍ MÁ STYL

maminka peče buchtyDva pastelové odstíny a jemný originální dekor z dílny Orion designérů ozdobí kuchyňský kout, jídelnu i krytou terasu s černou kuchyní. Vynikne na chalupě, v klasické kuchyni i při venkovním posezení.

Navíc si lze vybrat mezi hrnečky různých velikostí, miskami, konvičkami na mléko či borůvky nebo hrnci. Celou kolekci doplňují stylové termosky, hodiny či ubrousky.

A náš tip je věnován bloku s dekorem LOUKA, do kterého lze zapsat oblíbený recept, třeba na vynikající kynuté buchty. Ten byl inspirován klasickým receptem podle Marie Sandtnerové. Tvarohové a povidlové buchty jsou nadýchané, chutné a měkoučké.

Recept na kynuté buchty jako z pohádky najdete zde >>

OxyShop icon Používáme oXyShop