Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

I MAZLÍČCI BAŠTÍ STYLOVĚ


Jedna miska na vodu a druhá na krmivo? Nebo je lepší koupit dvojitou misku, kde váš pejsek nebo kočička najde vždycky všechno, co potřebuje?

krmení psa z keramické miskyPokud máte velkého psa nebo pořádného raubíře, který hltá a převrací misku, nevyhnete se volbě klasické nerezové misky. Jestli máte ale pohodáře nebo jemnou kočičku, můžete si u nás vybrat ikrásnou keramickou misku se stylovým dekorem, která se výborně udržuje a je možné ji umývat v myčce.

Veselý dekor tlapek potěší i malé chovatele, tedy vaše děti, které tolik toužily po nějakém domácím mazlíčkovi a vy jste jim neměli to srdce odmítnout jejich velké přání.

Ten se objevil i na plechových dózách na granulky nebo psí a kočičí dobroty, které slouží k výcviku nebo jako ta správná motivace a pochvala.

U nás najdete několik kousků z kolekce MAZLÍČCI, které se budou hodit i vám. Třeba hrneček nebo sklenici s ponožkami, abyste měli i ty svoje „tlapky“ v suchu a teple. A nezapomeňte toho svého mazlíčka, ať už je to pejsek, kočička nebo třeba morčátko, pohladit a pohrát si s ním. Bude vás za to zbožňovat.

OxyShop icon Používáme oXyShop