Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

Hurá na chalupy


Všude dobře, doma nejlépe. Ale stále častěji platí, že na chalupě nebo chatě je nejlépe. Mnozí z nás tam utíkají od shonu větších měst, do klidu přírody, za relaxem a prací na zahrádce. Ne nadarmo se říká, že Češi jsou národem chalupářů.

S tím se pojí i různé činnosti, které je třeba na chalupách vykonávat, aby vám tam bylo dobře a všechno vám pěkně rostlo pod rukama.

PŘI PRÁCI NA ZAHRÁDCE VYHLÁDNE

I na chalupě se musí vařit a péct, tak proč to neudělat stylově a nevybavit si kuchyňský kout stylovým „chalupářským nádobím“. U nás najdete více než 100 druhů klasického smaltovaného nádobí a náčiní, stačí si jen vybrat. Někdo má rád jednobarevnou klasiku, další sáhne po pastelových tónech nebo veselém puntíku. Hlavně aby to na chaloupce ladilo s ostatním vybavením.

Nejoblíbenější kolekce nádobí nejen na chalupu:

kvalitní smaltované nádobí

ÚSPORA PROSTORU I NA CHATĚ

Nemusíte mít statek, stačí malá chatička. S nedostatkem místa si lehce poradíte, aniž byste se museli omezovat na minimální základní vybavení. Přicházíme s kolekcí KEMP.

Zde se objevuje pár šikovných kousků, co se snadno složí a rozloží. Řeč je o skládacích silikonových vědrech, dřezech, cednících nebo miskách. Vědra se hodí k přenášení prádla, ale i k trhání a mytí ovoce a zeleniny ze zahrádky, dózy k uložení potravin.

Tak na to jděte chytře.

GRILOVÁNÍ POVOLENO

Po práci zábava. Když je hotovo (záhony vyplety, stromy zastřihnuty, sadba zasázena…), je čas si odpočinout. Třeba s vychlazeným pivečkem nebo osvěžující limonádou s bylinkami ze zahrádky. A pokud chcete v podvečer přece jen něco dobrého zakousnout, ugrilujte si pořádný kus masa a zeleninu. S tím vám pomohou šikovné grilovací desky GRANDE, na kterých se vše pěkně zatáhne, nepřipéká se a jejich údržba je díky nepřilnavému povrchu jednoduchá. 

Navíc se blíží „PÁLENÍ ČARODEJNIC“, kde můžete spálit ostříhané větve z ovocných stromů a udělat si velký táborák s rodinou a přáteli.

Práce na chalupě nikdy nekončí, ale to je vlastně dobře. Alespoň získáte pocit, že váš volný čas využíváte k něčemu smysluplnému, co vás naplňuje. Tak hurá na chalupu, tentokrát s pořádnou výbavou.

OxyShop icon Používáme oXyShop