Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

GRILOVACÍ SEZÓNA


Krásné jarní počasí a dny, kdy sluníčko opravdu pěkně hřeje, lákají k posezení venku a ke grilování. Šťavnaté masíčko, klobásky odkapávající do ohně, grilovaná zelenina, zaručí, že se všem začnou sbíhat sliny. Pojďte si užít venkovní pohodu na zahradě, terase nebo chalupě s praktickými, ale i stylovými kousky od nás.

Jsme národ, který miluje odpolední či večerní grilování s přáteli a rodinou. Je to rychlá a pohodlná večeře. Dají se dělat osvědčené a jednoduché recepty, ale stejně tak můžete popustit uzdu své fantazii a zkoušet na grilu různé kombinace chutí. Co třeba zkusit zdravě rybu?

Zajímavé recepty najdete zde >>

Grilovací desky

Hladké nebo strukturované, nepřilnavé, nerezové nebo litinové. Ať už sáhnete po jakékoliv, užijete si skvělou chuť a požitek z opečených steaků, domácích hamburgerů i křehké zeleniny. 

Například nerezové grilovací plechy využijete k přípravě masa, ryb, špízů a dalších pochutin na grilu nebo v troubě. Maso nebo špízy či ryby položíte na plech a umístíte jej na gril nebo do trouby, můžete použít i na přímý plamen. Pohodlně můžete obsah během přípravy otáčet nebo odstavit, pokud by se vám pokrm připravoval rychleji než zbytek jídla a později dát zpět na žár grilu nebo do trouby. Díky dvěma úchytům se snadno přenáší – nutnost použití kuchyňských chňapek. Jsou vhodné do myčky na nádobí.


Grilovací náčiní a prkénka

Pohoda při grilování, vůně kouře a otočení grilovaných pochoutek, masa, ryb, zeleniny i sýrů v ten správný čas. To je opravdu umění. Chvíle u grilu znamenají relax a slibují dobré jídlo u stolu na terase či zahradě. Máme pro tyto příležitosti pár vychytávek. Např. prkénko s kůrou ozvláštní servírování. A když jsou pochoutky hotové, můžete je servírovat a krájet na krásných prkénkách, stačí si jen vybrat.


Stylové stolování a textil

I mistr grilování potřebuje ochránit ruce a oblečení. Co takhle zkusit stylové grilovací zástěry a prodloužené chňapky, protože to u ohně může opravdu dost pálit. A pak šup s vašimi specialitami na talíř a můžete servírovat. Třeba na naše nové, designové jídelní sady. 

A určitě se bude hodit nějaký stojan na nože i jiné náčiní potřebné u grilu, v ošatce naservírujete pečivo nebo do ní umístíte všechny pochutiny na dochucování jídel.

Milovníci grilování ocení šikovné pomocníky >>


.

OxyShop icon Používáme oXyShop